Goldie Pants - 25

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

acu nu sunt io disponibila si oferta o fac atunci cand vreau io si te rog sa nu insisti s-ar putea ca in locu lu sa ma inspire asa ca nu te risca

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iona nu-ti forta norocu.....fa-ti de lucru seara asta cu magic si sporty..si asteapta pana maine...
sa nu uiti sa indulcesti cafeaua..sau ceaiu....
vezi ca finica numai ceai bea...asa ca prezinta-te si tu bine maine dimi

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

oana ce fel de ceai sa-i fac o surpriza ..sa ramana fara cuvinte...las ca am aflat

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey iona io nu vreau surprize de la tine duamne fereste


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

doamne se apropie ziua de maine si io am o dilemanu stiu ce sa facoricum o dau tot eu mi-o iaucine ma ajuta cu sfaturi plssss

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iona eu zic sa stia blanda si sa astepti linistita, calma....ca daca te agiti poate calci pe bec si iese mai rau..las-o pe mj....nu incerca sa o corupi.... e mai bine asa..zic eu

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

oanaasa am sa fac ...astept cuminte ziua de mainevedem ce idei ii selecteaza

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">M , I love www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1276.jpg" target="_blank">you most
fetili

sa avem o saptamana cat mai usoara

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Buna dimi fetele
M is all for love L.O.V.E
Sa aveti o saptamana cat mai buna.

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Total off topic, dar va propun o melodie superba...mie imi place la nebunie.Dedicatie pentru fetele mele, sa va mearga bine toata saptamana ....



www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput