Goldie Pants - 25

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey nashico, nu mai arunca pe mine ca io una nu fac decat sa ma asigur ca se respecta ce s-a stabilit cu votu majoritatii in conferinta de aseara ai fost si tu acolo, ce naiba

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iona e sansa ta sa scapi sau sa te afunzi si mai tare.....ai grijaaaaa

nu servi decat apa plata, ca sa ai ratiunea pura

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mj spune in seara asta ...imi retrageti numili din lista sau imi puneti stampila casanova....io cre ca va fi mai raupt.okii vostrii

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey n-ai ghicit ai rabdare pana maine oricum nu e chiar asa grav doar ti-a zis nashica despre mine ca sunt fata buna e o oferta pa care n-o poti refuza
cat despre okii nostri nu-ti fa tu griji, ca ei vad doar ce vrem noi sa vaza, cel putin okii mei, par egzample, io vreau sa-l vaza pe www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">
my lover si numai pe www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1276.jpg" target="_blank">my lover restu nu conteaza
www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iona nu mai ai rabdare ....cred si eu....da stai linistita ca mj e fata buna, o sa iti faca o superoferta, eu am incredere in ea

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

eu am o rabdare chiar enervantadar imi e frica sa nu se dea un termen ceva ca dimi nu sunt disponibila

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005

eu am o rabdare chiar enervantadar imi e frica sa nu se dea un termen ceva ca dimi nu sunt disponibila


nu esti disponibila, nu esti in tara, nu esti de fata, nu esti tu e altcineva , esti sabotata sau poate nu-ti merge netu ca la tine cam asa e acu ce-ti sa fac io nu stiu cum ti-o fi norocu'

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey mj unde disparusi asa? inchisesi toate frecventele de comunicatie....si ai disparut....ia vezi ca iona zice aci ca dimi are treaba....

poi atunci prelungeste termenu la oferta...pana iti faci timp...e greu cu 4..plus inca 2 ingrati.....pe cap

anka, lisa, purple...ce serviti seara asta? private?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

lasa-ma nashico ca iona niciodata nu e disponibila cand devine treaba serioasa mie imi spui???? acu cum io fi norocu, am zis

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

ei uite acu sunt disponibila si ffff serioasa....fie casa-ti lumineze ideile iar oferta sa nu fie cu 2 taisuri

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput