Goldie Pants - 25

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

ok, fie, deci timp de 15 zile, vei defila cu cei 2 nu te putem lipsi de aceasta placere, nu?? mai ales ca vad ca iti provoaca asta . io una nu sunt dispusa sa renegociez nimik. tu defileaza, cine vrea se uita cine nu nu, io una sigur n-am sa ma uit.
ATENTIE, macar intr-o singura zi daca nu defilezi pedeapsa ti se majoreaza cu O LUNA. ok??

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

mey....MLoveru o zis ca daca ii mai vede pa aia p'aci el nu mai defileaza...a zis ca iona ii tot baga la inaintare si daca e asa inamorata de ei sa ii tina permanent...da eu sa nu il mai rog sa defileze pa unde calca aia.....


nashica tine-l pe MLover la defilari private si ai rezolvat problema, ce trebe sa-l expui aci??? sa-l vaza toata lumea?? cine vrea sa vaza defilari aci se uita la ce se ofera

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iaca.....deci 15 zile ne defileaza astia 2....oh...ma sacrific iona....ma uit la ce pui tu la defilare... da nu ti supara ca ma uit numa cu ochelari ca ma rupe la ochisorii mei dulci.....

ai grija ....ca mj vad ca iti sufla in ceafa bine....sa nu o sfeclesti ca nu mai rezist inca o luna cu astia 2 p'aci pan zona

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005

ati zis clar ca tre sa-i scot zilnic la defilarein amiaza mare cand nu e circulatiedar eu m-am gandit sa-i servesc dimineata odata cu cafeaua


mey nashico pai dupa ce ca am pedepsit-o atat de aspru pa iona, nu putem sa o lipsim si de placerea de a si-i servi pe cei 2 dimineata la cafea, nu?? vezi bine ce pofticioasa e macar atat putem face pentru ea sa nu zica de noi ca nu suntem fete bune io cre ca ea chiar vrea sa-i defileze pe aia 2 da nu stia cum sa o faca mai des

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mj in cazul in care mi se mareste pedeapsa am sa-i scot de 3 ori pe zi la defilare ....asa ca oana negociaza cu finica daca nu vrei sa-i vezi mult si bine pa aci...la cafeaua normal ca ca e facuta de magicu...doar servita de ei

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005

mj in cazul in care mi se mareste pedeapsa am sa-i scot de 3 ori pe zi la defilare ....asa ca oana negociaza cu finica daca nu vrei sa-i vezi mult si bine pa aci...

nici nu ma gandesc sa negociez
Citat:
citat din mesajul lui iona2005
la cafeaua normal ca ca e facuta de magicu...doar servita de ei


daaaaa si io te cred recunoaste ca au inceput sa-ti placa te stim noi cat de zburdalnica esti au si ei centurili si fundurili lor, nu??



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

EU votez impotriva




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

nici eu...oana imi pare rau......am facut tot posibilul ....sa scap de ei

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005

nici eu...oana imi pare rau......am facut tot posibilul ....sa scap de ei



mey arata-mi si mie posibilu ala pa care l-ai facut tu???? ca mie una imi scapa
de fapt....daca ma gandesc mai bine....cre ca as putea negocia ceva iti spun conditiile maine dimineata da e singura oferta pe care ti-o fac asa ca sa te gandesti bine maine, intr-un timp destul de scurt o sa vreau si raspunsul daca nu esti pe faza oferta cade

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

wow.....iona ai o sansa...vezi ca pana la urma mj e fata de treaba...iti ofera o sansa...ai grija ce servesti la cafeaua de dimineata

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput