Goldie Pants - 25

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iona incearca sa mai negociezi ceva cu mj ca ma scot din minti aia 2 defiland

in rest toate bune...bine venit oxi si energizantu



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

hai ca a fost simplu
mai e cineva p'acilea?? e rost de vreun party??? un vin fiert, ceva??
iaca o defilare pentru voi de la www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1276.jpg" target="_blank">forever my lover



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey s-a inteles gresit am zis ca nu mai are voie sa-i defileze pe finutzii nostri in perioada de penitenta, nu ca trebe sa-i defileze pe aia 2, doar trebe sa stea in compania celor 2 sau cel putin a lu dl c, asa cum s-a stabilit initial, acasa la ea, nu sa-i afiseze-n public duamne fereste

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

deci iona ne raportezi zilnic ce fac aia in ograda ta....si atat....profita si tu si fa curatenia generala, fa un spa la tine acasa.... ceva ceva tot o iesi de pe urma lor....

vin fiert.....mey da va invatarati cu paharili....dupa aia zice audienta ca scriem din inspiratie.....bahica


ia...adunarea...unde e restul formatiei?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

ati zis clar ca tre sa-i scot zilnic la defilarein amiaza mare cand nu e circulatiedar eu m-am gandit sa-i servesc dimineata odata cu cafeauaacu vad ca regretati decizia luata cine sa va mai inteleaga..nu fac decat ce mi-ati cerut....nu vreau sa veniti maine de exemplu sa-mi spuneti ca nu am efectuat pedeapsa....eu sunt deschisa negocierilor

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey tu ii defilezi sa ii vaza doar okii tai, despre alte negocieri nu poate fi vorba... pana la urma pedeapsa e a ta nu inteleg de ce trebe sa suportam noi??

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey iona.....ideea era sa nu ii mai arunci prin curte pe la mine sau pe la purple.....ca sascapi de ei....tine-i acolo la tine si zi-ne zilnic cum merge defilarea lor pa la tine...sa stim clar ca si acolo si iti ispasesti pedeapsa....


sau tu vrei sa o imparti cu noi? de aia vrei sa ne servesti cafeaua cu ei?

lupta-te singura cu ei inca 15 zile.....ca nu vad ce am avea de negociat

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005
dar eu m-am gandit sa-i servesc dimineata odata cu cafeaua

si apoi daca asta e efectul pe care il au asupra ta io una nu poci ca sa-ti urez decat pofta buna ....la cafea evident

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

ati specificat in public asa ca tre sa ii suportati si voi...si va multumesc ca sunteti alaturi de mine

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey....MLoveru o zis ca daca ii mai vede pa aia p'aci el nu mai defileaza...a zis ca iona ii tot baga la inaintare si daca e asa inamorata de ei sa ii tina permanent...da eu sa nu il mai rog sa defileze pa unde calca aia.....


acuma iona....tu alegi.....presimt ca baietii astia se unesc...cred ca si come si blueshirt si b&w si metalu si BAD...la fel zic.....

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput