Licurici de ianuarie-februarie 2009 (65)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aditapop spune:

Lisa si Cris, am vazut ca e mai bine cu voturile! Cris - mai ai un pic de recuperat, dar maine va fi iarasi pe locul 2 frumoasa Daria am dat si eu sfara pe lista mea de mess si o sa trimit zilnic sa fie votate cele doua fete minunate
Cine doreste ne poate vota si pe noi, la adresa de mai jos

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE" target="_blank"> Un vot pentru Razvan, va rugam, la ad1 ad2. Multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_ spune:

In sfarsit ma simt si eu mai bine, se pare ca antibioticul a avut efect, deci probabil chiar a fost infectie cu streptococ. Mi-am luat totusi si azi liber sa-mi revin complet si de luni iar la serviciu. Intre timp poate se obisnuieste si bunica cu bebe si bebe cu ea sa pot sta si eu linistita la serviciu.

Despre carseat, noi avem un Evenflo, convertible, rear-facing. Cred e chiar ilegal la noi in stat sa stea copilul cu fata pana la 1 an. Limita cred ca e 1an si 20 pounds, ambele comditii trebuie indeplinite cand se poate muta cu fata.

Daiopri, ma bucur ca esti bine, sper sa vii numai cu vesti bune de acum incolo! Ce urmeaza dupa operatie?

Alina1970, despre biberoanele Playtex, cred ca vorbeste de alea Drop-Ins. Eu am avut cateva primite ca si sample de pe undeva si le-am folost chiar saptamana trecuta. Am fost foarte multumita. Cred ca am sa mai cumpar rezerve. E foarte usor de folosit, mai ales daca esti in deplasare pe undeva nu mai trebuie spalat poti arunca punguta si gata. Nu ma asteptam sa-mi placa asa mult. Si lui Andy i-au placut Trebuie sa schimbam si noi biberoanele si in functie de cat costa e posibil sa trecem pe Playtex Drop-Ins.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

Alina,Playtexul e bun pt colici,nu lasa aerul sa fie tras de bebe ,face vid punga aia,mie una,mi se par a mi se potrivi.eu sunt cu dr. brown:
http://www.handi-craft.com/products/bottles.htm

SPER sa scapam de MONI, sincer ma indoiesc...ca atrage audienta antitalentul ei,dar sa vedem

Votati-o pe ANA!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_ spune:

lisa, cris am votat licuricii. Mai era cineva in concurs? care e premiul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

merg la o zi de nastere a unui baietel de 1 anisor. ce idei imi dati pt cadou? nu vreau sa ii cumpar jucaria care vreau sa o cumpar Anei

Votati-o pe ANA!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DarkBendis spune:

LA MULTI ANI licuricilor sarbatoriti azi: Ana-Maria si Tudor

Sanatate multa la bolnaviori mari si mici

BillyBilly, pe unde mai esti? Mai vino pe la noi cu pozici si vesti despre printesa ta

Asaaa... si restul fetelor care v-ati "dat la fund" (you know who you are) mai poftiti pe la noi la o tacla din cand in cand.

Anca, ma bucur mult ca te simti mai bine si ca Andy se obisnuieste cu bunica

Lisa, tare imi place cadoul Anuscai. Ma gandesc sa-i caut ceva similar lui Mister pentru ziua lui (traiasca Amazonul!)

E bine ca iar e week-end (azi am avut la servici o zi infernala, asta dupa o saptamana relativ linistita... de-aia a fost linistita ca tot poporul a dat navala la noi abia azi). Nu e bine ca tati lucreaza saracu', dar abia astept sa ma pot odihni si eu un picut (asa, printre picaturi) si sa petrec urmatoarele 2 zile cu puiul meu (care circula, fratilor, de la o mobila la alta, exploreaza, baga in gura, sperie madamele trage jos tot ce prinde - chestii gen scrisori, pixuri, reviste, faze de-astea, ca restul lucrurilor au fost puse bine, adica sus).

In ceea ce priveste scaunul de masina, noi il vom lua dupa Craciun, ca sigur vom prinde ceva dealuri bune la Britax...iar cum Mister va implini un anisor pe 31... numa' bine se nimereste.

Acum astept sa se faca ora 10 la noi, adica sa treaca miezul noptii in Romania, sa votez si eu pe Ana si pe Daria. Si ma benoclez pe ebay... vreau sa-i iau lui Mister un rocker si am vazut cateva dealuri faine (a se citi ieftine) acolo.





Dark Bendis
& Hogmanay Baby (31.12.2008)

Our Goblin Prince



"Ye harm none, do what thou wilt shall be the whole of the Law"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

ahhh...ce retardata e MONICA!!!
sa jigneasca asa un baiat
Dark,jucarie e foooorte misto. mie imi place ideea de abacus...numaratorea de pe vremuri...am avut-o si eu in copilarie

Votati-o pe ANA!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

tot eu...MONI sau JEAC,amandoi nu se poate???

Votati-o pe ANA!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IRINA.C spune:

Lisa e Jeansi e mai bun decat..Monica

POZE BOTEZ ANDREI
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8069a40b05eaf331b3527d&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url/" target="_blank">VIDEO ANDREI
POZE ANDREI
mami cea mai fericita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

mai bun nu zic nu,dar JEAN??? de la Craiova??? wow

Votati-o pe ANA!!!

Mergi la inceput