Mladite si mugurasi de mai-iunie 2008 (132)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Magdone spune:

Lauraaaa, felicitari pentru fetita, ce ma bucur pentru voi. O sa fie f bine ai sa vezi! Si imi plac tare mult numele alese!

Magda, cu Razvan (6 ani) si Olivia (1 an)
_
"Pentru a castiga ceea ce merita sa ai, s-ar putea sa fie nevoie sa renunti la tot ceea ce ai deja."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reallaura spune:

Doloress, DanaH, Magdone, SIS multumesc mult scumpele!
Magdone am cautat pozele tale pe Picassa, nu le-am vazut.. unde le-ai pus?
DanaH wow, dar ce mai nasesti si tu, nu te lasi deloc! Si prin procura si tot nasesti hihi! Felicitari pentru finutza ta!

Laurita, mami de Mircea Ioan, 15 mai 2008 si 16+ Ana Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Am mai pus si noi pozici noi; daca vreti sa ne vedeti:
Am pus si o poza cu colectia de carti cu printesele de la Disney ce le-am cumparat marti; sunt tare multumita ca i-am gasit toata colectia.

http://picasaweb.google.ca/nadia.boga/Victoria#5403355771107210370

_
Mami de Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

Victoria Isabella, Printesa Noastra Perfecta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefany_p spune:

Salutare,
am intrat si eu sa o felicit pe Laura pentru fetita si sa va transmit toate gandurile bune...cu recuperatul stau prost
a venit mama, e mult mai bine, l-am retras pe Iustin de la gradinita si suntem ok

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Stefany, esti o fericita! Cu mamica ta acolo...

_
Mami de Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

Victoria Isabella, Printesa Noastra Perfecta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MsBB spune:

Neatza!

Hai, trezirea , la , fetelor! Haideti sa ne veselim , o zi buna sa avem si mult spor si sanatate

Incep prin a saluta coditzele , ma bucur, Laura, de acum sa vezi treaba - asortat rochitze si clamitze . Sa dea D-zeu sa fie o fetitza sanatoasa ca frumoasa va fi sigur

Si uite de pe acum ce efect au coditzele - au adus de prin tari .. nu tocmai calde , mamici ocupate : Magdone, Stefany ( sa va fie de bine vizita mamei! ), DanaH

Am vazut ca Victoria este la gazeta . I luv the cover girl ! Colectia Disney - si noi am colectionat-o toata - abia astept sa o savureze!

Oare am mai apucat sa-i urez LA MULTI ANI ! de Sf. Victor? .
In caz ca-s si asta-i cel mai probabil : le urez cu intarziere si eu Victoriei de Desiree, Belleanei, Bratafel si sotului de Cleo LA MULTI ANI . Sper ca primiti cu uratul si mai tarziu dar sa stiti ca m-am gandit de pe atunci la voi, chiar daca poate n-am apucat sa o zic.

Asa - deci vecina, Chinabulina, este mai bine acum. Saracutza a avut de tras dupa operatie : i-a fost rau toata dupa-amiaza si noaptea . Nici nu vreau sa ma gandesc cum o fi sa imediat dupa operatie .
Medicul i-a zis ca poate pe duminica o externeaza, daca nu, luni. Deci cel mai tarziu luni va fi inapoi acasa .
Mai multe o las pe ea sa va povesteasca!
Ii doresc recuperare usoara si multaaaaa sanatate!


Fericirea are chipul tau... Andra , noastra!

Cum a intrat Andra in viata mea...
Mandra bea laptic si iata... a mai crescut un pic...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reallaura spune:

Msbb merci de felicitari si de vestile despre chinabulina. recuperare rapida, sa speram ca raul a trecut.
Stefany merci mult, uite cu prilejul asta mai auzim de tine
Desiree hehe, ce smechera Victoria pe coperta de la revista. Arata bine colectia Disney si noi o avem!

Laurita, mami de Mircea Ioan, 15 mai 2008 si 16+ Ana Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alysh spune:

"neata iubitele,

Vin si eu la cafelutza.

Ma bucur ca si-a revenit Chinabulina.....mama, ce-am mai vomat si eu dupa cezariana, bleah, e tare nasol. Dar se recupereaza si uita. Multi pupici de la noi si o asteptam cu drag sa revina.

MsBB, asa te vreau, sa revii in forta ca mesajele tale ne mai invioreaza ziua.
Ieri ne-a inviorat LAurita, Doamne ce veste frumoasa!

ALI, mami de Vlady si 8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adriana_78 spune:

Buna dimineata!

Laura, ma bucur pt. voi - sa aveti o fetita frumoasa si sanatoasa!
Sunasem ca vroiam sa intreb de papanicolau. Cum se face, unde etc.

Desiree, noi avem niste bureti din aia de la M. Proper insa eu stiam ca sunt numai pt. pereti, nu pt. mobilier sau textile.

Doloress, spirt nu mai am in casa, ca de' au trecut vremurile cu spirt - am fol. insa fel fe fel de sol. de curatare si nu ies.

Cine mai stie: cum ies mazgaleli de pix de pe canapea de piele?

Lorich, mai, da ce mama super tanara ai! Tu cati ani ai? pot spune public`?
Multa sanatate!
Eu nu stiu homeopat in Ro.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reallaura spune:

MAgdone acu m-am prins cum e cu pozele. Sunt niste frumosi piticii tai. Mi-au placut mult alea de Halloween, cred ca e o nebunie la voi acolo cu costumatii si dovleci aprinsi.

Laurita, mami de Mircea Ioan, 15 mai 2008 si 16+ Ana Ilinca

Mergi la inceput