Breaking News - 5

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

fetelor,caut in site allaboutmj ,sau cam asa ceva.Era un site pe fundal negru ,un site al unui fan(club??) unde erau informatii despre el,muzica,tot..stiu ca a fost pus chiar atunci cind ...
nu-l mai gasesc.stie cineva despre ce vorbesc eu aici?

Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas


I want to tell the world... a Story

Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

hannen, imi pare rau Eu cred mai mult povestea fanilor ce au initiat This is NOT it, dar... totul e posibil. Keep the faith, nu?

Si, de pe Twitter: Michael's kids go shopping and cath a movie with cousins Austin & Yashi! http://bit.ly/3V5j5v

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

si care e povestea aia rall?hai ca am innebunit iar,m-a prins flama cu site-ul ala care l-a postat danielac acum vreo 3 seri si gata,lumea mea e iar cu fundul in sus!
sau,"you rock my world!"

Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas


I want to tell the world... a Story

Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Site-ul asta?
www.allmichaeljackson.com/" target="_blank">http://www.allmichaeljackson.com/

Nu la povestea aia trebuia sa ajungi atat de repede. De aceea ti-am dat link-ul cu inceputul, ca sa vezi documentarea despre ce a fost pana la...

Povestea F. este foarte frumoasa. Desi plina de tristete, te face sa crezi inca o data ca exista ceva mai mult de cat vedem in jurul nostru in graba cotidiana.






www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

doamna purple,m-am pierdut pe acolo.N-am reusit sa gasesc partea a doua
cred ca asta e site-ul(nu l-am deschis inca) thanx

Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas


I want to tell the world... a Story

Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

Hannen, pe site-ul de la Purple te duci in jos si in partea dreapta jos scrie "Adevarul despre Michael Jackson Partea I", apoi continua cu celelalte parti, se termina cu Partea a XVIII a, mai gasesti si restul in postarile din iulie, cred...

In caz ca vrei sa vezi si ceva video-uri, incepand de www.youtube.com/watch?v=g91YGe5ouqs&feature=related" target="_blank">aici poti sa vezi, la fel, in mai multe parti.

Bafta la descifrat misterul

..................................................................
Adriana, mami de Yiannis Alexandros (28.12.2007)

www.flickr.com/photos/30939036@N03" target="_blank">poze cu noi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Caritate - FanClub DC Michael Jackson, implica-te si tu


Iti trebuie o secunda pentru a te indragosti si ani buni pentru a intelege ce e iubirea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Fetelor ,acum cid eu sunt in febra cautarilor si am mincarime la degete si la limba,voi ati disparut in grup.Pai e frumos asa ceva?Eu cu cine mai schimb o vorba,doua?

Adrianka,sar`na!Am dibuit pina la urma,sunt la partea a-5a ,citesc cu voce tare(pt. mama care sta pe canapea) de am facut scurta la limba!

Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas


I want to tell the world... a Story

Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Citat:
citat din mesajul lui hannen

si care e povestea aia rall?


http://www.this-is-not-it.com/en/testimonies

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

Citat:
citat din mesajul lui rall

Citat:
citat din mesajul lui hannen

Vroiam sa intreb asa de curiozitate de ce a scris niste chestii cam urite despre Michael...ca na,imi da cu minus!


Hannen, tipa respectiva nu e fan / nu a fost fan Michael Jackson. Doar s-a intamplat acum sa o atraga povestea mortii sale. Eu, sincer, am incercat sa citesc cateva pagini, dar nu s-a lipit de mine. Sunt multe copilarii si chestii trase de par. Insa ii admir consecventa si determinarea in aceasta cautare.

Eu nu (prea mai) cred ca Michael traieste.


LOL, Rall, da, pe tipa o doare in cot de MJ(nu e genul de adoratoare de celebritati si nu o afecteaza moartea lor ca doar nu erau nemuri cu ea :D), e chiar satula de acoperirea in ziare si TV a mortii lui, tipa e doar oripilata de muntele de bani aruncati a proasta pe cineva care nici nu (mai) poate aprecia fastul facut in numele mortii lui.

Nelia a avut dreptate, acum se arunca toti sacalii pe avere, se dau toti in figuri cu bani care nu le apartin, asta nu e respect, e tzopism! Imi pare rau de copii, sper sa le ramana macar bani de mers la colegiu ca vorba aia in familia aia sunt multe guri de hranit si multe Cadillac-uri de cumparat!

PS.Imi vine sa rad ca lumea crede ca MJ e viu! LOL, da, acum cand voia sa faca turneul secolului si sa revina in voga, sa castige un munte de bani sa isi poata acoperi datoriile uriase in care era bagat si sa ii mai raman si de vreo 2 insule, si-a inscenat propria moarte sa ce? sa zaca undeva in anonimat pt tot restul vietii lui?? Cineva care a adorat atentia vrea sa se piarda in anonimat? De unde vine logica asta?

Adriana si Aidan - 4 ani
A ticket to hell has never been funnier

"May the fleas of a thousand camels infest the crotch of the person who screws up your day and may their arms be too short to scratch...AMEN"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

Blackpanterro, nu era vorba despre tine in interventia lui Rall. Este vorba despre o persoana care are un anumit blog in care dezbate fapte legate de disparitia lui Michael. Daca tot ne citesti, ar trebui sa fii un pic mai atenta, ce zici?

Si daca pe tine te doare in cot de MJ de ce iti pierzi timpul sa citesti si sa scrii pe aici? Pentru dureri de orice fel, chiar si de cot, ti-as recomanda un algocalmin.

..................................................................
Adriana, mami de Yiannis Alexandros (28.12.2007)

www.flickr.com/photos/30939036@N03" target="_blank">poze cu noi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Caritate - FanClub DC Michael Jackson, implica-te si tu


Iti trebuie o secunda pentru a te indragosti si ani buni pentru a intelege ce e iubirea...

Mergi la inceput