Breaking News - 5

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Citat:
citat din mesajul lui JoAnn

Danat.Stiam cantecul , stiam si de unde vine acea fraza. Ai dreptate sunt niste versuri foarte sugestive...
Si mie imi place sa cred ca Michael e undeva in aceasta lume...si...e bine , 'Cause The Day Has Come For Him To Be Free


"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)



JoAnn nu m-am facut bine inteleasa..melodia o stiam, ca e de demult, insa versurile, nu am fost atenta si nu le-am citit recunosc atunci cand le-ai postat saptamana trecuta. Si acum... avusei si eu maica o revelatie



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"Itīs all for love... L.O.V.E."
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of MUSIC
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Cam tarziu te trezisi, maica. Am postat ceva de cantecul asta acum niste luni bune. Pe unde, nu mai stiu
Oricum, deci zici ca intuitia mea de la memorial a fost buna si acum rezonul baga fitile?

I am alive and I am here forever
Michael Jackson

I won't be a rock star. I will be a legend
Freddie Mercury


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Alexia scuzati...varsta, ce sa-i faci...
Dar eu am sustinut mereu (cu sau fara rezon) ca M este pe-aici pe undeva, nu a plecat nicaieri



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"Itīs all for love... L.O.V.E."
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of MUSIC
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dear_mike spune:

Ati auzit fetelor?! Pe 4 dec are concert la cluj,sosia lui Michael, se numeste Earnest Valentino. Cautati-l pe net,vedeti video-uri. Cica e sosia oficiala a lui Mike, il lua cu el in turnee. Si pe 5 dec e la pitesti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

http://www.amazon.co.uk/gp/mpd/permalink/m10VO3DPICBZT5
O scena ne-maivazuta pana acum din This is it + povestea lui "Light man"

Si cica Janet va incepe curand un turneu prin UK / Europa...

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Rall super tare!!!

(inca un exemplu, cum datorita acestei minti geniale pe care o are, eu nu pot sa cred ca M ar fi putut fi manipulat si pacalit de cineva, fara a-si da seama )



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"Itīs all for love... L.O.V.E."
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of MUSIC
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Cica "omor prin imprudenta" in cazul doctorului Murray !
http://tinyurl.com/yjjoz83

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Ultimele cadouri ale lui Michael pentru copiii sai
http://photos.tmz.com/galleries/mjs_last_art_purchase#tab=most_recent

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Eu v-am zis ca e dashtept! Intotdeauna l-am vazut un tip superinteligent, iar cele doua proiecte, cel cu holograma si cu mai ales cel cu costumul care il incarca cu toata cariera lui muzicala... woau! Supeeer! Tot m-am tinut sa va spun acest lucru, dar nu am mai apucat. Rall, ma bucur ca ne-ai pus acest filmulet. Nici eu nu cred ca un om cu inteligenta lui putea fi manipulat, decit doar prin sentimente, ceea ce s-a si intimplat de altfel.

Ce-mi place este ca tot apar filmulete, frinturi, nu ni s-a dat totul din prima... Citisem si eu despre cele trei tablouri, cineva le dadea o interpretare, dar cum nu le-am vazut si nici acum nu pot sa-mi dau seama de mare lucru din ele, nu stiu ce sa spun... Singurul lucru pe care pot sa-l spun este ca sint cel putin ciudate... in calitate de cadouri pentru niste copii. Prima data am citit ca sint ultimele lui achizitii, nu pentru copii... apoi am citit ca au fost cumparate cu putin timp inainte de data de 25 iunie (prefer sa spun asa, altfel ar trebui sa pun in ghilimele 'muri', pentru ca eu sint mai in ceata cu moartea lui decit cu Revolutia romana, de exemplu) si au fost daruite celor trei copii. Daca le-am avea intregi si fara nimic scrise pe ele, cu numele intreg, poate am putea sa le analizam un pic. De ce ar alege un tata tocmai aceste tablouri pentru copiii lui!?! Si cred ca unul este de Dali, ori acesta e recunoscut pentru opere lui incarcate de simboluri.

Gata, fug, hai, puneti lucruri interesante, sa am ce citi si vedea cind intru in vacanta.

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput