Breaking News - 5

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Kenny O. vorbind despre cum a sosit Michael deghizat la un film
http://www.contactmusic.com/news.nsf/story/jackson-attended-cinema-screening-as-crippled-old-man_1123954

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns albinutza spune:

http://stirileprotv.ro/show-buzz/michael_jackson/mtv-difuzeaza-in-premiera-videoclipul-piesei-this-is-it.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Citat:
citat din mesajul lui Medy6

Kenny O. vorbind despre cum a sosit Michael deghizat la un film
http://www.contactmusic.com/news.nsf/story/jackson-attended-cinema-screening-as-crippled-old-man_1123954


Mda...interesant ce spune Kenny O. despre deghizarile lui Michael, fapt cunoscut de toti fanii lui. Spunea chiar el intr=un filmulet ca ii place la nebunie sa se deghizeze si uneori nu il recunoaste nici mama lui care l-a facut




Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"It´s all for love... L.O.V.E."
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of MUSIC
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Multumesc mult pentru urari.

Cit despre deghizari, ma gindeam zimbind in timp ce citeam, ca acum nici macar nu mai are nevoie sa se deghizeze, poate umbla linistit deghizat in... MJ! Cind am fost la film, erau doi in sala imbracati ca el, de departe iti sarea inima... peruca, ochelari, palarie, imbracati in negru in stilul lui Michael din ultima vreme... unul avea si masca... nici asta nu e chiar neobisnuita, ca acum se poarta. Si am mai vazut pe strada citiva in ultimele luni... daca as vedea unul in Montreal, cum pot sa stiu ca nu e el, ca doar ADN-ul nu i-l iau. Si oricum, aici vezi tot felul de ciudati la fiecare metru, asa ca, la un moment dat, nici macar nu-i mai observi. Si cred ca in America, mai ales in orasele mari e si mai si din acest punct de vedere, trebuie sa fii mult prea deosebit de ciudat ca sa mai atragi vreo privire.

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Ce liniste pe aici! Voiam sa va arat ca: http://www.express.co.uk/posts/view/143029/Michael-Jackson-s-debt-is-paid-off

Misiune indeplinita si asta numai in 5 luni, daca nu ar fi 'murit', i-ar fi luat muuult mai mult!

Glumesc, dar numai cu partea aia de un pic la suta care inca mai spera ca a fost singura solutie pentru el 'sa moara' ca sa se poata retrage demn. Altfel, e trist sa vezi ca un om valoreaza atit de mult mort, in timp ce viu valora atit de putin...

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

S-ar zice ca omenirea ar fi trebuit sa invete pana acum sa-si aprecieze si sa-si cinsteasca valorile... Poate ca si acest aspect l-a vizat M., DACA totul a fost o inscenare. Altfel, ganditi-va numai la Eminescu al nostru cum a trait 39 de ani (ca sa dau numai un exemplu, de prin partile noastre).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns albinutza spune:

http://stirileprotv.ro/show-buzz/michael_jackson/a-aparut-parfumul-cu-extract-de-michael-jackson.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Cum adica parfum cu "extract" de M?Daca era un parfum creat de el mai ziceam ,dar asa...au amestecat aia o zambila si o lalea si...poftim asa mirosea M.

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Poate stiati, dar eu nu am stiut pina acum de unde vine "I´m alive and I´m here forever"...din cantecul "The man" (impreuna cu Paul Mc Cartney) si foaaarte sugestiv ca versuri...

And It's Just The Way He Thought It Would Be
'Cause The Day Has Come For Him To Be Free
Then He Laughs, He Kicks And Rolls Up His Sleeves
I'm Alive And I'm Here Forever
This Is The Man

Super tare!!! Sa nu imi spuneti acum ca unul care a organizat spectacolul s-a gandit asa profund cum sa scoata versuri sugestive din cantecele lui MJ ca sa impresioneze publicul...nu cred ca le statea mintea la asa ceva, spectacolul a fost rapid organizat.

Michael ne-a lasat atitea chei...numai sa vrem sa deschidem ochii si sa le simtim. Prea trecem totul prin prisma rationalului si uitam sa simtim instinctiv, cu inima.
Probabil ca el s-a gandit la faptul ca cei asemeni lui, vor intelege semnele lasate de el. Ca fanii lui adevarati, care ii stiu si inteleg modul lui de a simti, vor fi linistiti de aceste "mangaieri" lasate in urma, ca semn ca nu e totul pierdut. De fapt, M nici nu li se adreseaza altora...



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"It´s all for love... L.O.V.E."
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of MUSIC
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Danat.Stiam cantecul , stiam si de unde vine acea fraza. Ai dreptate sunt niste versuri foarte sugestive...
Si mie imi place sa cred ca Michael e undeva in aceasta lume...si...e bine , 'Cause The Day Has Come For Him To Be Free


"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput