Goldie Pants - 24

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey ankutza sunteti neste frumosi meeeeeeeeey da daloc nu-l slabesti okiu meu ar fi vrut sa nu vaza si fundu tau in peisaj
iaca si nashica face defilare asa mai merge scapasi de perversa nashico??

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

e perversa pana la capat...nici nu ma lasa...nici nu mi se suie in cap... ii place ceva p'aci pa la mine....bag de sama


purple...fugisi cu toata lamaia?

anka bun baiat ai acasa

iona....nu zici nimic?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Mey Oana..temperatura e buna,scoate raceala mai repede ..asa ca baga si ceva Goldie de aseara si ti-am zis: NU ai cum sa nu te faci bine!!!!!

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Mey ma bucur ca va place Blushirtu meu...
Mj imi pare rau ca te-am dezamagit si am aparut in peisaj, dar a zis ca fara mine nu apare ca-i putin timid.Asa ca am venit la pachet,imi era si dor de filmuletul asta.....Duamne ce ne-am mai distrat la filmari, se vede ca sunt la al2 lea pahar???hic-hic-hic

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey nu era nicio problema ca il vindecam noi de timioditate p'acilea acu na ce sa mai zic bine ca l-ai scos si asa, ca taaaaaaare de mult nu l-am vazut mey da tu tragi cam des la masea in ultima vreme iar esti home alone???

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

ionaaaaa scoate si tu ceva p'aci ca sa fie mai colorata atmosfera plssss.....

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

iaca nashico ceva unde apare mai multe personaje irresistable



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

oana ce sa zic pa perversa au pus-o la punct baietii deocamdata...ctru a tipat la ea de a bagat-o in sperieti apoi rainy a scos-o in ploaie iar sporty a fugarut-o de numa da bag mana in foc ca pe dimi iar ii la usa dar sper sa o elimine di tat magicu

purple mai bine adu un randca vreau sa uit de procesul meu...o sa vad io cum se impaca cu aspirina,paracetamolu si vitamina C

anka frumoasa reprezentatiept.blueshirtu si pt.tine

mj de ce nu-l arati si de la brau in jos?din cauza accesoriilor?crezi ca ma tenteaza?nu nici vorba..mie frica ca in loc sa le descurc mai tare ma incurc in ele

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey...daca o dau iar pe e vina voastra...ca tre sa ma racoresc si eu cu ceva.....

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

e na acu, iete-l si de la
brau in jos? stiu ca te tenteaza pa cine n-ar tenta?? da nu-mi fac griji, am toata increderea....evident in www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1276.jpg" target="_blank">el ca despre tine stiu ca esti oki alunecosi si inima zburdalnica da te-oi face si tu femeie de casa vreodata......

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput