Goldie Pants - 24

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

acu iona incearca...sa vedem de ii si iese

mj....moderni pantalonii lu finicu , ce sa mai zic...

anka ai trecut la al doilea pahar?

purpleeee....tu ce paharu meu invarti acolo? ia scoate fingeru aci si subsemneaza-te

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Mj...mi-a adus un fin de-al meu o sticla de la tara de vin care taaaaaare e bun.Io nu beau de regula da` asta cu pepsi chiar merge.
Ma intrebi daca sunt home alone? Pai e ca si cum as fi ca mai devreme de 11 nu vine acasa mai deloc.Am ajuns sa ne spunem...buna seara si buna dimi.....intre astea 2 aproape nik.Asa ca ma dreg si io cu un vin si cu Goldie in lipsa de altceva

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

anka si eu am primit tot o sticla de aia de vin cadou de la cineva....si maine seara i-am pus gand rau....o sa il fierb cu scortisoara...ca la mine pepsi si cola au efecte nebanuite: ma agita rau de tot si incep sa tzopai si sa tremur ca o veverita

cat despre buna dimi si sara buna...am experimentat si eu asta cativa ani.... pe care vreau sa ii bag cu forta la sertaru cu uitare...ca au fost grei de tot....sa iubesti si sa n-ai timp....doare tare da sigur vin si vremuri mai bune, stiu sigur

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey asta cu buna seara si buna dimineata e cam chestie generala da daca il am pe www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">my lover se zice ca nu sunt alone, nu??? o fi avand si husbandu meu pa cineva?? si io nu stiu??? dumane fereste ca nu-sh de ce as fi in stare neaaaah am incredere in el e normal daca io i-am zis de www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1235.jpg" target="_blank">my lover si el sa faca la fel
mie vinu de tara nu-mi prea place io beau doar un anumit fel de vin alb si doar un anumit fel de vin rosu si numai din comert

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

si sa arunc cadou de la om? mai bine ii schimb aroma cu scortisoara

puneti-va centurili de siguranta ca aterizam la 25

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Oana...Sper din tot sufletul sa ai dreptate...
Am zis ca o sa il scot si de la intretinere, macar nu mai platim o persoana in plus
Bafta maine la fiert de vin.....aaaa mi-am adus aminte mi-a adus al meu niste sticle de vin anul trecut din Germania special pt Craciun gata pregatit cu tot ce ii trebuie: zahar, scortisoara..trebuie doar fiert...moama cum e.Stiu sigur ca msai am o sticla pe undeva....presimt ca nu prinde Craciunul


www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FanClubMJ spune:

Rugam moderatorii sa inchida aici caci ne-am mutat la capitol nou. Multumim

Va asteptam sa continuam aici
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=144976

Mergi la inceput