Goldie Pants - 24

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n
cat despre "congres"....prefer sa no comment. mie imi place sa zic lucrurilor pe nume, nu pe pseudonim....asa ca..daca nu am voie sa zic pe bune, mai bine tac

Ce vrei sa zici?
Oana tu zici ce e CT?Io ma gandeam la Dirty boyu
...poate n-o nimerim niciuna

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey am scapat mai devreme fac receptia la menaj ca maine vine socrosenia in vizita si dupa aia sunt gata de party

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

mey am scapat mai devreme fac receptia la menaj ca maine vine socrosenia in vizita si dupa aia sunt gata de party

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Moama MJ.....vine mama lu CT?

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

baiatulwww.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1276.jpg" target="_blank"> asta e SPEED DEMON

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

no sa vii si sa ne zici daca am castigat vreuna . ohh...ce vizite se anunta la tine mj

iona cum stai cu perversa?

anka

lisa sa stii ca ne e dor de tine, ne gandim la tine si te asteptam cu drag. big big kiss

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Oana sa stii ca i-am dat Lisei un mesaj si nu imi raspunde la el....poate n-o fi auzit telu`
mei Iona ..ce tare esti.....
hai MJ da-o incolo da curatenie...vino incoa`

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

fetili duamne fereste stiti cum se zice "de okii soacrei" iete asa facuram si noi, de okii lu socrosenia
acu sa lamurim neste lucruri:
socrosenia e ma-sa lu my husband
www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">my lover nu este my husband
acu desprewww.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1276.jpg" target="_blank"> baiatu:
1. am vrut sa ma asigur ca nu va trece prin cap ca ar fi BAD-u lu lisa;
2. aci nu se premiaza exactitatea ci imaginatia
3. casigatoare cine alta? nashica pai cum adica nu-l cunoaste ea pa finutzu ei??
4. castigatoare ar putea fi si ankutza n-a nemerit-o ea da s-a prins ca www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1276.jpg" target="_blank"> frumosu asta nu poate sa fie decat unu din baietii mei
5. castigatoare ar putea fi si iona ca nu a zis ca ar fi al altcuiva
concluzia www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1276.jpg" target="_blank"> frumosu astaeste www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">my lover duamneeeeeeeeeeeeeee cat de mult il iubeeeeeeeeeeesc

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mj esti supermegaextra

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey nashico supermegaextra e de bine???

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

evident ca e de superbine

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput