Goldie Pants - 24

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

bine mey...ca sa nu imi mai zici egoista...iaca...unu iau cu mine...unu las....deci alege-ti

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey nashico io una n-am nevoie, dintre toti io am ales doar unul
pe care il iubesc de moooooooooooor, io doar pe www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">my lover il vreau, altcineva nu-mi trebe, ideea era sa va faceti bine mai repede ca sa putem sa party acilea

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

purple doar atat ne zici?nimic de cum ai petrecut noaptea?macar sa stiu ca b&w sunt ok

oana io inca nu-s de carantina am bagat la greu pe langa aspirina si vitamina C cu sau fara aroma gasesti pe pag.11......asa preventiv sfatuiesc si fetele neafectate de virus sa bage okii

mey mjdupa ce ne-am intoxicattu acu ne zici de prospect?io una nu-l citescca mai tare agravez situatia

ankabaga destili si aranjeaza nodu ala ca se vede de la o posta ca cineva a umblat la el...io nu sigur

lisa,d-na avocat

noi merge la gimnastica

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Mei Iona la ce nod te referi?
Mj, diseara il scot la defilare pe Blueshirt ca vad ca e rost de party....
fetili....intoarceti pagina, cititi modul de admin a videourilor postate...si maine sa aud ca sunteti fresh nevirusate enjoy

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

nodu lu blueshrtu tau anka...nodu de la....talie

mey finico eu stiu ca tu ai unu si bun..da ziceam sa alegi pa care vrei sa defileze p'aci prin peisaj...asa...sa nu se simta atmosfera singura

iona

lisa
purple....sper ca nu l-ai obosit rau azi noapte pe metal

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey iona io am tot zis p'acilea ca excesili dauneaza acu na, daca nu vrei sa cetesti prospectu , treaba ta, fiecare o face pa risku lui gimnasstica usoara
fetili voi il cunoasteti pe www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1276.jpg" target="_blank">baiatu?

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

fetili chiar nu-l recunoaste niminea pe www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1276.jpg" target="_blank">baiatu?
aveti voie la 3 incercari
acu ies ca trebe sa fiu intr-un loc la ora 16.00, revin in jur de ora 21.00, sper sa nu va rupeti fingerili postand p'acilea daca totusi o faceti va recomand sa va pansati ca www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1276.jpg" target="_blank">el
mey treaba aia cu congresu mie una mi se pare super

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Mey Mj....e Dirty Boy?Ca io asa il vaz.
Mey Oana multam ...deci la nodu` ala se referea Iona.,Iona io l-am facut
Ce faci MJ te duci la congres?

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey finico....eu as zice ca e come al tau imbracat asa mai di toamna, ca sa nu raceasca sa vedem acu daca am ghicit.....ce dai pt cine ghiceste?

cat despre "congres"....prefer sa no comment. mie imi place sa zic lucrurilor pe nume, nu pe pseudonim....asa ca..daca nu am voie sa zic pe bune, mai bine tac

lisa .

anka , purple ma gandesc ca pregatiti defilarea de diseara.

adrianka se da mereu la fund....din cate vad....

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Aici sunt. Credeti ca scapati?

Sunt mai muta pe vremea asta de toamna, dar prezenta am




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput