Goldie Pants - 24

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Hello






www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta

aseara dupe ce o vinit sporty de la oana am facut un baschet si de dimi am constatat ca de fapt no vinit singur o adus-o si pa perversa aia de raceala

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iona cred ca si-o trimis o zuza din anturaj, ca vad ca si azi e aci la mine, cu bagaje intinse in toata splendoarea, deci nu pleaca curand......oboseste-o...si apoi diseara tarziu treci la planu eu cei 4 magici si aspirina

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

meeeeeeey daca-i rost de virusi io p'aci nu mai calc n-am chef sa ma contaminez duamne fereste pune-ti mana de tratati-va si nu va mai schimbati baietii ca vedeti ce se-ntampla
si cum vaz ca niminea nu sa-ndura sa serveasca ceva p'aci luati-va de colea dozili da shok si sa vedeti ca va veti simti muuuuuuuuuuult mai bine




cititi cu atentie prospectul, is dangerous
ankutza okiu meu vrea sa-l vaza pe www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1235.jpg" target="_blank">el
pana te trezesti tu da la nessu ala poci ca sa ma uit la asta?? doar ma uit

hai ca esti tu prin peisaj

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

finico.....acu daca se leaga perversili de noi ce sa facem? bine ca nu se leaga de MJ-ii.....ca atunci era circ, nu gluma....


acum in tot raul e si un bine....ca tratamentul ala special cu aspirina.... tare bine merge

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey io cre ca asta cu perversa e vrajeala voi cautati motive sa intrati in carantina ca sa nu va mai scoateti fundurili la defilare si sa beneficiati de tratamente preferentiale ntz, ntz, ntz, nu se face...

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

eu nu voi in carantina.....

adica ce vreti voi? ha? s aintru eu in carantina si sa defileze numa baietii mei singur p'aci? noooo..cu sacu de lamaie langa mine aci stau cu ochii pa voi

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

da ce vrei nashico?? sa ne contaminezi si pa noi??? stai acolea in carantina cuminte ca dac-o fi sa ne virusam, ne virusam de la baietii tai da, avem grija sa nu stam prea aproape de ei stai fara grija

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mda sa va vad...

iona cica noi tre sa mergem in carantina....sa aduci toti 4 baietii tai ti rog, sa nu lasi nici unu aci la defilat

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

pai da cum sa nu de ce sa sa bucure si okii nostri luati-va baietii in carantina macar sa-i imbolnaviti si pa ei nu?? egoistelor voi doar sa stati sa cascati okii la efilarea lu www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">my lover pai e frumos???
iete ca n-o sa-l mai scot nici io la defilare sa va vedem atunci la ce mai cascatii okii la ce mai casca okii voyeurii???? zicem acilea "sorry we closed"

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput