Goldie Pants - 24

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Pupici fetili .Oana...daca mai vrei da replay.....ti-as mai trimite da` nu mai e timp

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Mj...tu ce palaria mea patisi?
hai fii mai optimista.....ne descurcam noi

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

cum nu e rost de dixtractie acile mey cand eu is pe la 70 grade la fel de tare ca palinca



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mj .... no daca azi vrei tu in loc de palarie violet sa ai una gri..atunci stai asa pana dimineata....
ca maine e inceput de week-end si te scot eu din palaria aia gri....sa vezi ce te revigorez eu de pesimismu asta.....stai numa departe de goldie si vezi tu ce patesti.... te pui cu neuronu meu?

anka noapte buna

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey noi o sa fim ca in cantecelul ala cu 10 negri mititeti ca iete deja ne-mputinaram lisa, cine stie ce-o fi cu ea mey e grav, dumane fereste pai nici macar un 'neatza acolea iaca purple?? azi absenta nemotivata iona , de cand are baietii ea s-a linistit da parca prea de tot
duamne ajuta ce sa mai zic


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

anka da ce e cu filmuletele alea de la lu magic fingeru ti se trage?pai atunci il trimit sa-ti frece nessuuu ca daca de la naturala reactionezi asa la nesss cum o fi?

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey nashicoio una in viata mea n-am purtat palaria gri duamne fereste da' acu sunt inervata pa voi ca stati asa momai si nu scoateti pa niminea la defilare da ce nene numai www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">my loversa defileze acilea??? mey cel mai mult mi-e groaza ca raman singura p'acilea si ma izoleaza astia la spitalul ala cu nume de numar da daca sunt cu www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">my lover pana la urma locatia nu conteaza
gata, m-am racorit, am zis tot ce aveam de zis

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

acu sa luam portia de oxigen si energizantu de seara




mey da am si io o dilema se ia intai energizantu sau intai oxigenu??

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

iete mey mj finutu ii alaturi de tine hai tipati impreuna ce naiba



mj io le servesc deodata

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

finico iti faci iluzii ca o sa fiti singuri in rezerva? ha...haha...nici gand....eu cu MLover te insotim.....asa ca, fa planurili pentru 4...nu pt 2 (ebony e cu treburili lui..mai intra, mai iese...nu poate sta mult acolo)....asa ca...no way...nu visa ca o sa fii singura...

mey...ce sa mai scoti acilea la defilare? am vrut sa vad daca iona s-a cumintit....da oricum ar fi....o sa ii scot pa ai mei...ca doar n-am sta ascunsi de iona...pana la urma are si ea acu 4 puncte sensibile

anka...dupa nesu frecat de...magic finger...poti sa il iau eu sa imi fiarba.....vinul? sambata seara?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput