Goldie Pants - 24

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

duamne hai ca am trait s-o vaz si p'asta iona sa mi-l dea pa finutzu sa ma calmez si sa nu ceara nimik in schimb oare????
nashico daca-i p'asa atunci e bine, sa sun sa ne rezerve un salon, ca mergem de buna voie sa nu vie astia sa ne ia in camasa de fortasa facem circ p'aci prin cartier, ne mai afla si lumea

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi la ce audienta avem acilea....cred ca o satipe lumea in cor ca barem la plecare sa facem un circ si mai mareeeeeee

da pana atunci exersam aci la goldie....vezi si iona s-a facut fata de treaba....cel putin asa pare...

iona zii sincer...camesha galbena de la finutu te-a linistit asa?

purple....sper ca nu cu domnu dan ai fujit

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey la noi ploua asa ca e randul lui rainy boysi ce era sa fac cu ceilalti? pa Magic l-am trimis la anka,pa CTr tie iar pa Sporty il trimit la oana sa faca un baschet nu de alta da tre sa transpire

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

nu mai zic nashico ca am crezut ca ti-ai schimbat numili may am vazut pa una blackpanterro si zic ha? mey sa fie nashica s-a botezat si ea cine i-o fi fost nashu?? dup'aia m-am dumirit ca nu erai tu

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

oh my god.....da chiar sporty e la mine la usa cu mana pe sonerie

apoi cred ca ii zic la perversa asta sa mai dea din cand in cand p'aci ca tare bine imi place tratamentul....



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey iona ptiu, ptiu sa nu-ti fie de deoki da ce e cu generozitatea asta pa tine??? mey oi fi tu okupata cu rainy da io-ti zic: nu lasa baietii sa plece asa de nebuni pa la zuzili astea ca nu-i mai vezi inapoi duamne fereste scoate-i la o defilare, la un party io cu finutzu n-am ce face ca sunt forever cu www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">my lover
il cazez in camera de oaspeti cu dirty boyu sper sa nu gresesc usili la noapte

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

si mi-e mi-a dat emotii blackpanterro....da se pare ca e coincidente...nu ma schimbam eu in asa mod....

pa sporty in 15 min ti-l livrez inapoi iona...ca deja ajung la temperatura de fierbere


mey finico....pune is tu un semn galbin colea la usa principala....sa nu nemeresti la oaspeti, n-ar fi rau....da barem daca calci in strachini si gresesti usili...greseste bine di tat

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

aaaaa si am uitat sa-ti zic iona ca io never ever n-o sa-l trimit pe www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">my lover la tine


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Nu am fugit nicaieri, ca eu nu sunt impresar din aia. Iaca, am dormit pana acum vreo jumate de ora .
Ce fac la noapte nu se stie





www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

te-ai pregatit pt o noapte magica purple?.....crezi ca noi nu banuim ce faci la noapte?

sau vrei sa iti dam si alte idei

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput