Goldie Pants - 24

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Iubita, uite acilea


......mod de administrare: se ia cu o juma de ora inainte de aspirina , la nevoie ...doza shock

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey nashico iaca aci www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">my lover defileaza pentru tine



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

In caz de nevoie se poate lua suplimentar


Sanatate

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

daca nu ai transpirat suficient ....asta e garantat...



www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey da de unde aparurati voi asa repede??? erati ascunse-n boscheti?? mai sa fie pai voi stati si va uitati in loc sa combateti acilea iete c-o sa va cheme si la congres acolo ce-o sa ziceti?? tot asa, nimik???
mey da io cre ca ideea asta cu congresu le veni da le conferintili noastre hai nashico ca nu trebe sa mai asteptam la ddd, nu vezi ca si purple ne-a lasat balta o fi fugit cu vreun artist ca asa e impresarii astia nu poti sa pui baza in ei

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey ankutzo io pa www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1235.jpg" target="_blank">blueshirtu asta as vrea sa-l vaz la o defilare, ca demult nu l-am vazut
si tu nashico pai in loc sa-ti scoti baietii sa defileze sa te faci bine tu astepti defilari de la altii duamne tu vrei sa dai ortu' , esti de groaza

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Mj il scot la defilare maine sa vad ce gasesc hot cu el ca acu e tarziu si trebe sa trag cortina....
Io la congres nu ma duc..raman acilea cu voi

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey....da stiu ca ma incinsei.....caldura mare monser acilea da mai vreauuuuuuuu

finico....pa ai mei i-am lasat sa fie ultimul as din maneca...ii scot la finalul tratametului sa ii dea lovitura de gratie la perversa...ii pun la treaba aia cu aspirina....insa sa iasa bine tre sa ma incing ...ca pisica pe acoperisu fierbinte

puurple da aci raportu ce e cu ddd....ca sa stim si noi. fugisi si lasasi de izbeliste MJ-ii? sa stim o treaba...barem sa redistribuim

iona tu nu pui nimic la fata de masa? acolo ceva efervescent...ca ai materie primaaaaa.....

anka sambata ciocnim vin fiert



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

noapte buna ankutza
mey nashico tu ce palaria mea violet faci?? ai ramas intepenita in defilari zi? ca plec la naiba si io ca aci nu e rost de dixtractie

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey io am o presimtire urata vaz ca la goldie asta 24 o sa cam fie sfarsitu pai cum era odataaaaaa daca lipseai cateva ore nu mai puteai tine pasu cu restu se scria intr-o veselie acu???palaria mea cateva amarate de mesaje
oricum fie ce-o fi io una raman forever cu www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">my lover
daca n-oi mai aparea p'aci o vreme cine vrea ...stie de unde sa ma ia plec in palaria mea violet sa ma dixtrez ca o viata am iaca maine poimaine vine 2012

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput