Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50kg(41)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

Citat:
citat din mesajul lui ada29

Asta-i starea mea azi

http://www.trilulilu.ro/Luminita2007/66a2b683dd5c1d

Galli,promitem sa nu mai intrebam nimic.Cum te simti? Si Gheorgheni e un cartier al Clujului,ca are multe,vreo15.stai si tu aproape de ceva Manastur dar in alt judet

Danni ma gandesc ca histeroscopia ar cam fi de ajuns pt.uter dar las fetele mai avnsate in ale procedurilor sa te sfatuiasca

Blue,pupam bb cuminte si pe mamica lui.

Nico,d-na ce zici ca ti-a fost prof.e d-na psiholog ce apare la tv?Draguta d-na.Zici ca te plimbi,dormi,mananci..boierie curata

Ada



sincer
extraordinar de bine
de manastur stiam,
de gh, banuiam este si oras

starea mea, aduta, azi, e cam asa:
http://www.trilulilu.ro/Irynel22/de4c53e1da9056

din toate punctele de vedereeee
ssssssssssshhhhhhhhhhhhhhok!!!!!!!!
astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amy2007 spune:

Draga Nico, sper sa fie ok si sa faci un bebe dupa interventia asta. Eu mai citesc pe forum si am mai citit si inainte si nu mi se pare ca intervenita asta a avut multi sorti de izbanda la fetele care au facut-o. Dar cred ca e dupa cum vrea Bunul Dumnezeu. Eu vreau o fetita . Tu ce vrei?

_
Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci.
http://lt2f.lilypie.com/cxxkp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

F faina stare ai Galli

Nico,sa nu uiti sa trimiti maine pachetelul(pansamentul) R la Ploiesti.Amy de abia asteapta.Eu am crezut ca nici la Galli nu i-ar strica da' se tine ea bravaLa sfarsitul lunii prin 25,26 sa ajunga si la mine ca numa' ce mi-am facut programarela gine si chilotii inca imi tremura.

Zbarnaiee forumul,nici n-apuc sa ma semnez ca deja trimite mesajul..

Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danny1 spune:

fetelor,va previn ca eu sunt zapa.sa ma luati ca atare
galli,stau in gheorgheni-cartier din cj-np.nu satul gheorgheni,nu orashul de sine statator.
guze,nu am luat nimic altceva decat vit de care vb dincolo si ultima data clexane si prednison,progesteron.dar nimic nu a folosit.la 4 sapt era ok,apoi au disparut senzatiile si sarcina.ma gandesc sa incerc cu pregnyl-injectii,dar in rom nu se mai aduce.tre sa gasesc inlocuitor,sau sa fac o vizita in ungaria.chiar nu am chef sa bat recordul la sarcini pierdute,dar nici nu ma opresc.luna asta nu pot merge la laparo-histero,ca am schimbat gine-endo-homeo si am depasit bugetul.daca nu raman luna asta, merg luna viit.

mami de Amira, premiata cu argint la concursul de dans


avort spontan(4s,5s,6s)mutanta:A1298 homozigot,C677 heterozigot-hihihi si bleah,bleah,bleah

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Esti fierbinte si arzi in flacari, Galli!


Amy, trebuie sa fim optimiste. Nu stiu unde ai citit tu, dar io am inteles exact inversul. Fapt pt care, sper sa ma simt bine in perioada fertila si sa-mi pun sotu' la treaba. In principiu, mi-as dori un baietel (uite fetele prin cate trebuie sa treaca) dar nu cred ca mai sunt in pozitia de a alege. Sanatos sa fie bb!


FVL Heterozigot; FVR2 Heterozigot; Bfibrinojen Heterozigot; MTHFR A1298C Heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Citat:
citat din mesajul lui ada29

Nico,sa nu uiti sa trimiti maine pachetelul(pansamentul) R la Ploiesti.Amy de abia asteapta.Eu am crezut ca nici la Galli nu i-ar strica da' se tine ea bravaLa sfarsitul lunii prin 25,26 sa ajunga si la mine ca numa' ce mi-am facut programarela gine si chilotii inca imi tremura.

Zbarnaiee forumul,nici n-apuc sa ma semnez ca deja trimite mesajul..

Ada


Aduta, e deja colet pe drum. Ca am stabilit sa-l trimitem (cu) "posta". Ti-l pasam si tie, cum nu, dar ma tem ca va fi ... albastru.


FVL Heterozigot; FVR2 Heterozigot; Bfibrinojen Heterozigot; MTHFR A1298C Heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Danny, Pregnyl-ul este pt stimularea ovariana. Tu ramani insarcinata dar ai probleme in sustinerea sarcinii, din cate am inteles. Daca vrei, intreb si aici de Pregnyl dar nu poti sa-l faci "dupa ureche", tb dozat in fc de rezultatele estradiolului si eco. Vb cu medicul inainte.


FVL Heterozigot; FVR2 Heterozigot; Bfibrinojen Heterozigot; MTHFR A1298C Heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amy2007 spune:

Citat:

Aduta, e deja colet pe drum. Ca am stabilit sa-l trimitem (cu) "posta". Ti-l pasam si tie, cum nu, dar ma tem ca va fi ... albastru.

La ada ajunge verde ca doar nu il trimit inapoi in prima zi.
_
Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci.
http://lt2f.lilypie.com/cxxkp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Danny si tu zapa?vai de fete...

Nico,da'crezi ca mai conteaza culoarea? Direct pe suflet il punPe tine te-a vindecat,banuiesc.L-ai vazut?

Ada

Amy,bun si verde.Eu am programarea in 27 daca in 25 ajunge e perfect.2 zile imi masez sufletelul,cu siguranta o sa fiu alta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Nico,pregnylul sparge foliculul si dr T parca dadea si in mentinerea sarcinii.gonasi sau ovitrell nu ar merge Danny?

Ada

Mergi la inceput