Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50kg(41)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

pupam bb aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeex!!!


astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danny1 spune:

galliciana,fata draga,o mie de
guze,am venit sa-ti tin companie.
la toate fetele si bebelashii.
anda,sunt din gheorgheni.
fetelor,ca tot discutati de histero si laparo,o intrebare:ce ar fi mai bine sa fac pt a vedea uterul,structura lui.ca eu raman,dar nu pot pastra.de aici m-am gandit ca sunt ok cu trompele si ovarele,dar poate are uterul o hiba si asta n-am cercetat.
si pitica plange ca ea vrea frate si sora.....ma crede fortoasa rau,daca imi propune 2 dint-un sut.


mami de Amira, premiata cu argint la concursul de dans


avort spontan(4s,5s,6s)mutanta:A1298 homozigot,C677 heterozigot-hihihi si bleah,bleah,bleah

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:


Am mancat putin, m-am plimbat putin prin casa si apoi ... am adormit putin ...


Floricica Albastra, pup bb zglobiu si pe fericita mamica, UNICA lui propitara . Va doresc sa cresteti frumosi si sanatosi .


FVL Heterozigot; FVR2 Heterozigot; Bfibrinojen Heterozigot; MTHFR A1298C Heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

mdaaaaaaa
hai sa incep cu inceputul!!
nu am nici un simptom, deci, do not ask anything!!!!!
cred ca vom ajunge tot la FIV!
in plus, ma doare burta ca la cm.....
de altfel, ajung sa cred, ca, la varsta mea,
IA nu isi mai are rostul, ceea ce dct nu a inteles.....
danny, esti din gh, dar stai in cj, nu??
sau nu inteleg eu ceva?? nu m-as mira...
am mintea in colturi....

nico,nu te extenua! sper ca mai iei vitamine...
socrela mai e la tine??

pupam toti bblusii mari si mici!!!
pupici la gagici!!!

astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Danny1, avand si experienta HSG si pe cea laparo(vroiam sa pun o zambareata cu BIS dar m-a razgandit ), as putea spune ca laparo e mai indicata pt o privire in interior, avand avantajul ca ofera si posibilitatea intervenirii chirurgical. Din cate am observat, si medicii din RO combina laparo cu histero (cazul Amy). Am inteles, in sfarsit, ca HSG nu e mai mult decat o radiografie (deci vizibilitate 60%).
Desigur, cel mai bine e sa ceri parerea medicului.


P.S. Dupa confirmarea sarcinii, ai primit si ceva injectii de sustinere (si nu ma refer la Clexane ), gen utrogestan sau progesteron?


FVL Heterozigot; FVR2 Heterozigot; Bfibrinojen Heterozigot; MTHFR A1298C Heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

multumim, la acest inceput de capitol
surorilor noastre mona si amy,
pt voturile acordate!!!

pupici la gagici!!!

astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Asta-i starea mea azi

http://www.trilulilu.ro/Luminita2007/66a2b683dd5c1d

Galli,promitem sa nu mai intrebam nimic.Cum te simti? Si Gheorgheni e un cartier al Clujului,ca are multe,vreo15.stai si tu aproape de ceva Manastur dar in alt judet

Danni ma gandesc ca histeroscopia ar cam fi de ajuns pt.uter dar las fetele mai avnsate in ale procedurilor sa te sfatuiasca

Blue,pupam bb cuminte si pe mamica lui.

Nico,d-na ce zici ca ti-a fost prof.e d-na psiholog ce apare la tv?Draguta d-na.Zici ca te plimbi,dormi,mananci..boierie curata

Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Citat:
citat din mesajul lui galliciana

nico,nu te extenua! sper ca mai iei vitamine...
socrela mai e la tine??



In niciun caz nu ma apuc sa deretic prin casa ca alte mandrute de pe-aici. Pt ca nu am gasit o musca, o sa pun o pe caciula ...ta.

Prefer sa ma vitaminizez natural. Am renuntat la calmant, ca daca nu ma doare nimic n-are sens sa mai iau. In schimb voi termina antibioticul (1/zi, parca este la folie de 5 pastile, deci mai am 3 pastile).
Socrela a plecat azi dimineata la 6 inapoi spre Sarkoy. Drept sa va spun, acum ma bucur ca a venit. Mi-a facut supa de pui, orez, ceai, a stat tot timpul langa mine, mi-a frectionat in continuu picioarele si mainile amortite, s-a rugat in momentele pe care le-am simtit grele.

Sunt foarte norocoasa sa am asa o familie iubitoare, fie ca membrii ei sunt in RO, in TR sau aici, pe forum.


FVL Heterozigot; FVR2 Heterozigot; Bfibrinojen Heterozigot; MTHFR A1298C Heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Aduta, da, ea este. Este drept, acum cu cateva kg bune in plus. In tinerete insa era o adevarata aparitie. A fost un model pt multe fete.


FVL Heterozigot; FVR2 Heterozigot; Bfibrinojen Heterozigot; MTHFR A1298C Heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Aduta, esti romantica si fff indragostita. Sa fii iubita si fericita!


FVL Heterozigot; FVR2 Heterozigot; Bfibrinojen Heterozigot; MTHFR A1298C Heterozigot

Mergi la inceput