Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50kg(41)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danny1 spune:

merge,Ada.la ce medic mergi?
in functie de mom cand il iei,pregnyl & co,contribuie la stimulare,ovulatie,mentinerea sarcinii.acu citii ca il da in sarcini pierdute ,sangerari in primul trimestru,probleme imunologice.si eu de toate am.ma gandesc,la cate o sa am de facut,sa pun direct perfuziaca sa nu ma fac ciur.
ce bine de tine guze ca ai asa soacra.....si fam,si DC......norocoaso.

mami de Amira, premiata cu argint la concursul de dans


avort spontan(4s,5s,6s)mutanta:A1298 homozigot,C677 heterozigot-hihihi si bleah,bleah,bleah

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Da, Ada, ai dreptate, are hormonul HCG.

Danny, ia citeste tu si prospectul Pregnyl-ului la Contraindicatii:

Tumori hipofizare, ovare polichistice sau alte tumori gonadice, boala tromboembolica manifesta sau in antecedente; nu se foloseste la femei inainte de 18 ani.


FVL Heterozigot; FVR2 Heterozigot; Bfibrinojen Heterozigot; MTHFR A1298C Heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Danny,iti dai seama cand am citit ca se da pregnylul pt. mai multe am modificat ca de ma vedea Nico ce-am scris ma apoi io l-am facut sa-mi sparga foliculii Acum ma duc la medstar la dr.Boitor dansul mi-a rezolvat un polip si ma duc sa-mi verific uterul,un ovar care-i mai lenes si sa-mi fac si pap's. Tu hematolog cauti?

Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Fetelor, de celelalte gravidute confirmate ale noastre, ce mai stiti?

LUMY - am inteles ca are pofta de ... somn.
MICOMIC - cum dam de surioara noastra. Doamne, sper din toata inima sa fie bine!


FVL Heterozigot; FVR2 Heterozigot; Bfibrinojen Heterozigot; MTHFR A1298C Heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Citat:
citat din mesajul lui ada29

Danny,iti dai seama cand am citit ca se da pregnylul pt. mai multe am modificat ca de ma vedea Nico ce-am scris ma apoi io l-am facut sa-mi sparga foliculii



Hai, ma, Aduta, chiar asa zgripturoaica par?!


Sefaaaaaa, parca si tu ai facut Pregnyl. Pentru ce ti-a fost prescris?


FVL Heterozigot; FVR2 Heterozigot; Bfibrinojen Heterozigot; MTHFR A1298C Heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Nico,pana la urma am avut amandoua dreptate cu gonadotropina din urina femeii graviuf,am scapat...

Nu stiu nici eu nimic de Micomic,sper si eu ca e bine.

Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Se da si la barbati. O avea legatura cu M.I.S.A.?!


FVL Heterozigot; FVR2 Heterozigot; Bfibrinojen Heterozigot; MTHFR A1298C Heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Nico,frumoasa mea din T,din contra.. N-as vrea sa las ceva prostii scrise pe aici la cata lume citeste ca doar noi suntem dr.buni

Pai tu Nico nu ti-am scris pardon ti-am dedicat eu poezii,ti-am trimis pansament pt.gaurici,ti-am pus dansuri din buric tot,tot,tot numai sa te faci tu bine?

Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Nico eu cred ca se da la barbati ca sa sparga foliculii femeii.Ce zici,e ca vinul la femei..

Ada

Galli cred ca s-a rusinat cand a auzit de pansament,hai mai Galli ca il pastram pentru noi,astea cu hormonii pe par..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

Citat:
citat din mesajul lui guzelnico

Se da si la barbati. O avea legatura cu M.I.S.A.?!


FVL Heterozigot; FVR2 Heterozigot; Bfibrinojen Heterozigot; MTHFR A1298C Heterozigot




MISA??????????????
care MISA,,,,,,,,,,,,,,

am stat pe aproape de el.......................

astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput