Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50kg(40)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Lumi, fetele au facut HSG fara anestezie, laparo fara anestezie nu cred ca se poate, ca iti face 3 gaurele si, daca e cazu', taie, coase, tese, impleteste etc. Va povestesc io ce si cum. Promit!


FVL Heterozigot; FVR2 Heterozigot; Bfibrinojen Heterozigot; MTHFR A1298C Heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita42 spune:

Citat:
citat din mesajul lui guzelnico

Lumi, fetele au facut HSG fara anestezie, laparo fara anestezie nu cred ca se poate, ca iti face 3 gaurele si, daca e cazu', taie, coase, tese, impleteste etc. Va povestesc io ce si cum. Promit!


FVL Heterozigot; FVR2 Heterozigot; Bfibrinojen Heterozigot; MTHFR A1298C Heterozigot



Guzelnico, nu se poate siguuuuur! Stai cu ochii pe ei, sa ne raportezi
Mayannu-i nimic ca eu tot ma bagam in seama! Dar mersi de welkome in de buurt(a?), o iota nu inteleg din buurta asta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Mayan, ai prins informatia de la Luminita?! Ai program incarcat miercuri?


FVL Heterozigot; FVR2 Heterozigot; Bfibrinojen Heterozigot; MTHFR A1298C Heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amy2007 spune:

Ada29- Z2 CM; se stimuleaza cu Vitex
Amy2007- Z3 CM, se pregateste de laparoscopei saptamana viitoare
Ancamac- Z?? CM, stimulare cu BU; asteptam vesti!
Ani.G- Z?? CM; asteptam vesti!
Babyblue- Z3 CM, se pregateste de HSG pe 12.11.2009
BlueFlower- +27
Camy1002- Z26 CM
Cinezee- Putere si curaj!
Ellyshor- Z15 CM; instilatii pe 01.09, se stimuleaza cu Vitex
Galliciana- Z21 CM; Z10 de la IA
Guzelnico- Z6 CM maine face laparoscopie. Doamne ajuta !
Libra- Z19 CM; a fost acceptata pt. FIV
Lumy_Clt- +6
Lyly_mar- Z8 CM
MayanMistica- Z25 CM
Menics- Z?? CM; asteptam vesti!
Micomic- +4
Mona40- Z20 CM; a fost acceptata pt. FIV
Simonia- Z27 CM
Sorinake- Z21 CM; a facut HSG pe 29.09
Soricica- Z23 CM

*Spor la treaba fetelor care "se misca" natural!
*Mult succes celor care se pregatesc pt diverse consultatii/interventii/ IA/FIV!
*DD ajuta tuturor sa-si implineasca visul numit BB!

O ruga puternica si fierbinte la Doamne-Doamne: sa o ajute pe sora noastra, MICOMIC, sa fie sanatoasa si sa treaca cu bine peste toate problemele!

_
Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci.
http://lt2f.lilypie.com/cxxkp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amy2007 spune:

Gata nasico, m-am executat. Nu a mai mers cu Quote pentru ca am impresia ca daca se inchide capitolul adio Quote. E bine si asa.
Acu lipsesc putintel ca tre sa cumpar papa pt ,,studeti".

_
Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci.
http://lt2f.lilypie.com/cxxkp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANI.G spune:



Fetele eu sunt Z15 DPO, 34 CM.
Astept rusii ca altceva n-am ce...test negativ of course...
Pana seara or sa apara, mama lor !

Laparo fara anestezie nu se poate ,ca e interventie chirurgicala si trebuie sa fii pregatit pentru ce se va face pe acolo. In plus nu ai putea suporta pe viu durerea taieturii. Dupa cred ca nu e dureros. Eu am la "activ" colecistectomie laparoscopica asa ca stiu cam cum e...

Luni facem iar gigelograma, iar in functie de cum pleaca si rusii, iar HSG. Prima am facut-o acum 2 ani. OK totul cica. Asa ca la amy. Totul ok, BB...pauza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

Citat:
citat din mesajul lui guzelnico

Citat:
citat din mesajul lui galliciana

fete, m-am carat in piata!!!!
ne vedem pe la 12-12,30

astept inca o minune in viata mea!!!



Ia vezi ce si, mai ales, cat cari de la piata. Io am pregatit zambareata. In 4-5 zile vreau s-o pun in listuta.


FVL Heterozigot; FVR2 Heterozigot; Bfibrinojen Heterozigot; MTHFR A1298C Heterozigot



nico-nasico, cred ca vei folosi zambareata cu alta ocazie
sorry

astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

Citat:
citat din mesajul lui luminita42

Citat:
citat din mesajul lui ada29

Multumim de capitol nou Galli! Sa fie unul cu multe reusite!

Inca una si ma duc

Fetelor,ma repet,aveti grija ce produse naturiste folositi,in functie de rezultatul analizelelor hormonale,NU se iau dupa ureche,daca aveti un medic care e deschis la discutii puteti merge cu prospectul produsului si impreuna sa hotarati daca se poate lua sau nu.Ok Luminita?

Pup trupa,

Ada

ada, nu ma reped la vitex cu toate ca-s tentata sa bag in mine tot ce pare potrivit !!!:-)), iti promit, ma gandesc, mai citesc mai intreb, poate reusesc sa ma duc la vreun dr. de naturiste, mai vad...analizez si eu toate posibilitatile..aveam si eu progesteron mai mic 7-8 ng/ml in z23 (din 27), si am avut si eu un polip prin 2006 de-mi dadea sangerari, m-a chiuretat o doctorita de la giulesti

guzelnico, asa faci cu familionul? :-)) te inteleg, si eu sunt ca tine, uneori ma duc chiar singura cuc si pe urma, la spital imi plang de mila , dar eu nu am facut laparo si alte chestii cu anestezie, a facut o surioara de-a mea si nu a avut nici o problema, zicea ca a mers foarte usor asa o sa fie si la tine!

fetelor ma bucur si io pt Mayan -FELICITARI!!!- macar ca habar nu am despre ce e vorba -da' tot inteleg ca se pune de nunta... eu m-am maritat de-a doua la primarie la netherlands intr-o zi de miercuri...stiti de ce?... ca era gratis miercurea!!! inconvenientul a fost ca miercurea era si zi de piata(!!) si astia isi pusesera rulotele cu peste pe langa primarie, mirosuri, agitatie, verdeturi ..:-)) a fost exotic eu, barbatu' si inca vreo 3 rubedenii de-ale lui, nimic grandios de fapt, da' eram asa fericita ...pe urma ne-am pus pirostrii si la bucuresti,la o biserica ortodoxa, cu sarmale si o mica petrecanie la restaurant pentru rubedeniile mele :-))...na, ca-mi starni nostalgii vestea de logodna a lui mayan!...




sarmale??sarmaleeeeeeeeee? unde?

astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

Citat:
citat din mesajul lui MayanMistica

Luminita draga scuza nesimtita de mine ca n-am apucat sa citesc din urma , deci iti urez si eu un sincer : Bine ai venit la noi si sa dea domnu sa fie cu ochisori.
So welkom in de buurt ...


adicaaaaaaaaaa....................
bine ai venit sa faci burta mareeeeeeeeee
iaca-sha:


astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

anisoara,ginisoara!!!!!!!!!
asteptam datele mataluta pt listuta,
pe prima pagina, si ziua de nastere!!!

astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput