Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50kg(40)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MayanMistica spune:

Nunta ne-am gandit sa o facem undeva in vacanta de Paste a fetei..ca dupa aceea sa plecam in luna de miere.Ma gandeam ca sa vina tatal meu cu ea si sa plece amandoi iar eu cu M o tulim in vre-o insula ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Luminita, sa te iei de mana cu Lumy si cu Lyly. Tare curajoase ati fost voi sa faceti HSG "pe viu". Nu te-a durut raaaaaauuuuuu?!
Intersant job ai: te duci 'in vizita'.


FVL Heterozigot; FVR2 Heterozigot; Bfibrinojen Heterozigot; MTHFR A1298C Heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Mayan, sa ne trimit si noua invitatii. Si poze cu insula ca venim si in luna de miere.


FVL Heterozigot; FVR2 Heterozigot; Bfibrinojen Heterozigot; MTHFR A1298C Heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MayanMistica spune:

Citat:
Ia stati asa: Maaaaayaaaaaaaan!!!
In Holandia se schiaza? Si-asa in decembrie nu pot sa fac nimic (din cauza de pauza de dupa laparo). Sotu' imi tot zice sa mergem sa schiem in Austria. Da' daca e zapada buna si in Olanda ... are sotu' un var acolo. Ce-ar fi sa-l vizitam?!



De schiat nu stiu , dar daca e frig destul ai noroc de gheata si poti patina.Dar in Olanda sincer n-am vazut zapada nici sa faci doi bulgari , daramite de schiat ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MayanMistica spune:

Citat:

Asa ca cine stie, poate ne intalnim toate 3 (si cu Mayan)

Pai dati de veste perioada sa nu fiu pe la vreun tzurai si alegem un pct de intalnire convenabil ptr toata lumea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita42 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ada29

Multumim de capitol nou Galli! Sa fie unul cu multe reusite!

Inca una si ma duc

Fetelor,ma repet,aveti grija ce produse naturiste folositi,in functie de rezultatul analizelelor hormonale,NU se iau dupa ureche,daca aveti un medic care e deschis la discutii puteti merge cu prospectul produsului si impreuna sa hotarati daca se poate lua sau nu.Ok Luminita?

Pup trupa,

Ada

ada, nu ma reped la vitex cu toate ca-s tentata sa bag in mine tot ce pare potrivit !!!:-)), iti promit, ma gandesc, mai citesc mai intreb, poate reusesc sa ma duc la vreun dr. de naturiste, mai vad...analizez si eu toate posibilitatile..aveam si eu progesteron mai mic 7-8 ng/ml in z23 (din 27), si am avut si eu un polip prin 2006 de-mi dadea sangerari, m-a chiuretat o doctorita de la giulesti

guzelnico, asa faci cu familionul? :-)) te inteleg, si eu sunt ca tine, uneori ma duc chiar singura cuc si pe urma, la spital imi plang de mila , dar eu nu am facut laparo si alte chestii cu anestezie, a facut o surioara de-a mea si nu a avut nici o problema, zicea ca a mers foarte usor asa o sa fie si la tine!

fetelor ma bucur si io pt Mayan -FELICITARI!!!- macar ca habar nu am despre ce e vorba -da' tot inteleg ca se pune de nunta... eu m-am maritat de-a doua la primarie la netherlands intr-o zi de miercuri...stiti de ce?... ca era gratis miercurea!!! inconvenientul a fost ca miercurea era si zi de piata(!!) si astia isi pusesera rulotele cu peste pe langa primarie, mirosuri, agitatie, verdeturi ..:-)) a fost exotic eu, barbatu' si inca vreo 3 rubedenii de-ale lui, nimic grandios de fapt, da' eram asa fericita ...pe urma ne-am pus pirostrii si la bucuresti,la o biserica ortodoxa, cu sarmale si o mica petrecanie la restaurant pentru rubedeniile mele :-))...na, ca-mi starni nostalgii vestea de logodna a lui mayan!...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amy2007 spune:

Nico, nici nu stiu cum m-a hotarat. Mai mult eu vreau. Pai daca trompele erau ok in 2005 cand am facut HSG, analizele bune, ovulatie ok, endometru beton in fiecare luna...ce naiba sa fac? Si fostul sot v-am zis ca are o fetita. Deci defectiunea e la mine, nu la el. Clar. Ma duc sa vad ce gasesc aia pe acolo. Comori?
Te astept cu detalii, duminica seara sa-mi spui cum a fost, ca maine nu poti intra si nici nu vreau sa te vad pe aici. Tre sa te refaci. Numai sa-mi zici, pana ajung eu acolo saptamana viitoare ce tre sa fac si sa nu fac inainte, cand sa pap, cand sa beau apa... stii tu, de-astea.
Eu una iti tin pumnii si noi suntem langa tine cu sufletul. Familionul sa stea acasa.

_
Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci.
http://lt2f.lilypie.com/cxxkp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MayanMistica spune:

Luminita draga scuza nesimtita de mine ca n-am apucat sa citesc din urma , deci iti urez si eu un sincer : Bine ai venit la noi si sa dea domnu sa fie cu ochisori.
So welkom in de buurt ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Vin cu o rugaminte. Haideti sa salvam o viata. Din putinul pe care il avem sa incercam sa gasim o suma minima 10 ron - 50 ron cat poate fiecare, pentru a salva un inger. Are nevoie de noi!!!
La semnatura mea gasiti toate detaliile. Multumesc.

Catalina
www.alinadonescuumanitar.blogspot.com/" target="_blank">salvati o viata alina donescu
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=144170





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Amy, stii doar ca nu te las neinformata. Iti povestesc in cele mai mici detalii. Maine, nu promit dar duminica, sper sa-mi pot baga nasu' pe-aici. Sigur nu rezist mai mult fara voi.


P.S. Postezi tu listuta de azi si aici? Avem solicitare scrisa(!!!!) de la sefa.


FVL Heterozigot; FVR2 Heterozigot; Bfibrinojen Heterozigot; MTHFR A1298C Heterozigot

Mergi la inceput