Fiv in Ungaria 73

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamolnar spune:

goggy ce inseamna AH?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

hello

ce faceti gagici???

sunt in pauza de juma de ora...si imi era dor de voi

mirela...bravo gagico...esti buna...cloceste-i bine pe aia mici acu'...sa se faca mari si papciosi
a fost ziua de nume a sotului meu-Gabriel...am avut 10 invitati...am petrecut foarte frumos...a primit cadoaie frumoase-mai putin de la mine ,ca daca nu prea am iesit din casa nu am avut cand sa ma duc sa-i cumpar...da' m-am revansat azi...sper sa-i placa
am rupt gura targului cu dulciurelele facute de mine ...si am muncit ieri de mi-au sarit capacele...da' nu-mi pare rau...ca a fost pentru sufletelu' meu.

oooffff....de la 7 azi-dimi sunt tot pe drumuri...mai am acu treaba vreo 2 ore...si gata pe ziua de azi.
da am o problema pe care trebuie s-o rezolv neaparat in seara asta:maine dimi un unchi de-al meu se opereaza la Urgenta...are ruptura de pectoral-e sportiv de performanta...si in seara asta e musai sa aflu cat,cand,cum,unde si ce???...trebuie sa vb cu medicul,cu anestezistul samd!!!ma intelegeti ce vreau sa spun,nu???
si astept un telefon ...sa zbor in directia aia...ca maine dimi trebuie sa mearga totul uns!!!
da' nu stiu cum pana mea sa procedez...daca era un medic obisnuit...nu aveam vreo problema...dar acum vorbim de prof. dr. nr. 1 din Ro in chirurgie plastica si reparatorie...si sa ma tai si tot nu stiu cum sa procedez

in rest...sunt bine...parca nici nu m-am operat vreodata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamolnar spune:

hei, samira unde esti?
Hai sa-ti fac pofta. De Sf. Mihai( eu sunt si Mihaela), al meu, care e mare amator de bucatarie mi-a facut un tort de mere imbracat in frisca...o minune. In doi timpi si trei miscari n-a mai ramas nimic din el. Precizez ca eram vreo sase mancai.
Pupici tuturor fetelor
Mirela tu sa nu citesti ce am scris ca poate ti se face pofta si eu nu mai am tort. Si era si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tannoo25 spune:

fetelor, nu are nici una din voi, care urmeaza proceduri la Budapesta, o lista de preturi ? asa cum exista cea de la Szeged ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Hello!
Intru doar sa va multumesc tuturor ca mi-ati tinut pumnii, apoi ma intorc in pat ca ma doare un pic burtica, stau cuminte, ca maine vreau sa plec la plimbare.
Asadar, am avut 15 ovocite! Se pare ca foliculii mai micuti de pe dreptul au crescut si ei. Nu-mi venea sa cred cand am auzit! Nu stiu daca au fost toate mature, vedem maine cate s-au fertilizat.
pupici si va tin la curent!



poze www.slide.com/r/dCBFcIkWyT8qTm6zqmE3_Z0Uzm4PEDxK?view=original" target="_blank">noi2
www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank"> campania noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamolnar spune:

Felicia super productie ! Sa dea DD sa fie cat mai multe bune si sa fie embrioni multi si de calitate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zapp spune:

Brovo Felicia! tin pumnii pe mai departe!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariada spune:

Felicia, bravo, frumoasa fata! Multa bafta in continuare!!! Acum stai cumintica in pat, sa te refaci.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariada spune:

alina molnar, AH = Assisted Hatching. Se realizeaza o bresa in invelisul ovulului (zona pellucida)cu ajutorul unei raze laser si se asista eclozarea embrionului. Procedura este cunoscuta sub denumirea de fertilizare asistata (Assisted Hatching). Se practica in anumite situatii: zona pellucida ingrosata (de obicei la femeile peste 35 de ani aceasta se ingroasa), esecuri repetate ale nidarii embrionului, paciente cu FSH mare, la ET cu celule congelate...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

alinaaaaaaaaaaaa samiraaaaaaaaaaaaa pun eu mana pe voi intr o zi

de Craciun vom fi 2 in 1!

Mergi la inceput