Aradence DC ...! (133)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns niko_26 spune:

Sunt mult mai bine decat ieri, Flavia.Mai am nasul infundat si cam atat.Maia a avut muci de duminica pana marti si de astazi Bogdi e putin mucios.Sper sa nu se complice situatia nici la el , ca Maia a scapat doar cu picaturete Sinupret si Colargol.Ce gust rau are colargolul asta!
Sa-mi dati si mie nr Ioanei pe PM careva sa o sun si eu sa mai uite saraca de boala!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Flavia, ma inscriu si eu la intalnire, sper sa ajung...
Maine merg la un simpozion la Ar-Medica, de la 10 la 18, trebuie sa ne facem (asistentele medicale) puncte EMC (educatie medicala continua) pentru avizul de libera practica, ne trebuie un numar de puncte pe an.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Alina, daca ne vedem oricum ne vedem mai inspre seara ca eu abia la 18 ies, deci probabil numa la 20:30 cam asa ne vedem.

Niko, iti trimit pe PM nr Ioanei.

Sa-l ajutam pe Sebi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

de Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Am vorbit cu vara-mea (sora lui varu-meu cu tumora). A zis ca el se simte mai bine acum (ii face Manitol) si luni sau marti ii face un RMN la TM (acum e defect aparatul). Zice ca tumora nu e foarte mare si medicii au dat un prognostic bun.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Doamne ajuta Alina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Am vorbit cu Ioana...e terminata saraca. Nu poate manca nimic, are perfuzie, ii vine sa se scarpine intruna.
No am primit si eu o veste soc. A murit un tip pe care il cunosteam... Ultima data l-am vazut la botezul la care am fost luna trecuta, a dansat de am zis ca isi rupe papucii, toata sala se uita la el de unde are atata energie. A facut atac de cord in somn. Avea 40 de ani...
No asta e, noi sa fim sanatosi si sa ne bucuram din plin de fiecare clipa din viata, buna sau rea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Abia acum am citit de Ioana...biata de ea, ce forma urata a facut. Acum ma simt o norocoasa, ca eu am avut doar cateva bubite...(daca va amintiti eu am facut varicela acum vreo 4 ani, odata cu Raul)
Ma gandesc sa o sun si eu dar chiar n-as vrea sa o trezesc...poate incerc prima data cu un sms si daca-mi raspunde o sun...ma gandesc ca-i prinde bine!

Miha, imi pare rau ca o vreme n-am sa-ti mai citesc mesajele tale, mesaje pe care le ador Te asteptam cu drag inapoi si cu forte proaspete

Ada, sti tu de ce

Niko, insanatosire rapida si tie

Eu culmea, desi atmosfera de aici e , vremea afara e de-ti vine sa plangi, eu sunt vesela si bine dispusa...fara motiv...ca daca as sta sa ma gandesc la probleme as plange non stop...da'le incolo, noi sa fim sanatosi

Daca va intalniti maine, va doresc distractie maxima...eu n-am cum sa vin, sambata dimineata ma duc la Oradea




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristale spune:

Fetelor multumesc.
Imi pare rau de Ioana....saracuta....e asa de nasol sa fii bolnav, dar sa va dau si eu o veste buna.....AVEM CALDURA SI APA CALDA, nu va puteti imagina ce fericita sunt.

www.floar3d3colt.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

Ioana, multa sanatate! Sper sa te simti mai bine...
Miha, te asteptam ...
Alina, multa sanatate varului tau...
Imi pare rau sa aud asa vesti triste...
Incerc si eu sa vin miine...
Sanatate si celorlati bolnaviori.
Cristina si gemenele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Cristale, bine ca aveti caldura si apa calda. Asa mai merge.

Clau, bine ca esti vesela, da si la noi. Imi pare rau ca nu vii.

Ma duc si io acasa, de fapt la mami sa-l vad pe Bogdi si abia mai tarziu acasa.

Mergi la inceput