Aradence DC ...! (133)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Of draga de Ioana! Chiar asa rau este? O putem suna oare?
Cristale, cum asa? Doua prietene intr-o saptamana? Din ce cauze?


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag plecat in cer


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristale spune:

Amandoua au fost bolnave...una de 30 de ani...avea leucemie...cand ma gandesc la ea saracuta cat a suferit, a dus boala pe picioare si nu a vrut sa se lase...pana la urma a cedat, cealalta de 50 de ani si-a sacrificat toata viata pentru copilul ei si pentru un sot vai si amar de el....si pana la urma a aflat ca are cancer...sunt doar cateva luni de atunci...si pe ea a rapus-o boala...

www.floar3d3colt.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Cristale, of...imi pare rau de prietenele tale! E foarte dureros.

Ce forma urata de varicela a facut Ioana! Am vorbit cu Flavia acum la telefon...
Ioana, multa sanatate si refacere rapida!
Eu am facut rujeola la 20 de ani si a fost crunt, cu complicatii, pneumonie forma f urata, conjunctivita...trebuia sa ma interneze, dar pana la urma m-a lasat dr.-ul acasa.

Fetelor, cand trebuie sa nasca Diana, stiti ceva?


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Waw ce atmosfera de cripta la noi la subiect.

Am intrat si eu sa va zic ca iau o pauza, sper sa fie doar de cateva saptamani. Nu prea am timp, abia apuc sa intru sa va citesc, ma streseaza de numa ca nu reusesc sa raspund si la starea de kk-o pe care o am nu mai suport nici un stres in plus. sper sa reusesc la un moment dat sa-mi iau cateva zile de concediu sa ma odihnesc, sa-mi pun in ordine cateva chestii din viata mea care ma macina si ma streseaza si apoi sa revin in forta. Mai tin legatura cu voi telefonic.

Vineri nu pot veni la intalnire ca suntem plecati la Brasov. Iar ma intalnesc cu colegii mei de faculta. Cred ca o sa se lase cu betie lacrimogena.



Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Miha . Sper sa reusesti sa-ti pui ordine in ceea ce ti-ai propus. Te asteptam inapoi cand vrei tu.

Cristale, imi pare rau de prietenele tale. E cumplit.

M-am intalnit cu Gabi. E la noi la firma la ceva control. A zis o colega ca e soramea???

Io am fost la dr de familie pana la urma si am trecut pe antibiotic si antiinflamator. Si mie imi vine sa ma duc in lume, fara un motiv anume, cred ca atmosfera asta, vremea de afara si alte cele adunate.

Legat de intalnire nu spuneti nimic???

Sa-l ajutam pe Sebi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

de Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_26 spune:

Sanatate multa multa Ioana si Flavia si Bogdi!Miha piticii tai sunt bine?Distractie placuta la Brasov!
Cristina sanatate si tie!Ce patisi de te doare capul si ochii?
Eu am fost "varza" ieri, nas infundat si m-au durut toate, dar nu ma mai plang ca sunt altii mai bolnavi decat mine si acuma sunt ok cat de cat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_26 spune:

Cu intalnirea nu stiu ce sa zic ca nu stiu daca pot veni!Daca va intalniti incerc sa vin si eu macar putin...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Ada, poti sa o suni, poate-i prinde bine. Io am vorbit cu ea acum cam 20 de min si se trezise, adica mai bine zis a reusit sa atipeasca mai mult decat de dormit. O si manca o si dor bubele si e la pamant, se simte pe vocea ei .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Niko, esti mai bine acum? Copii???

Sa-l ajutam pe Sebi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

de Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Acum am ajuns si eu acasa. Mai dar ce de vesti urate!
Cristale imi pare rau de prietenele tale...
Saraca Ioana, urat s-a complicat varicela asta...
Flavia eu ma inscriu prima la intalnire oriunde ar fi.

Mergi la inceput