Goldie Pants - 22

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

duamne mey ankutza bine ca ai scapat d'acolo
mey adrianka okii aia erau de vedere?? + sau - ? ca sa stiu daca te iau la moshit cre ca n-ai avut timp sa-ti faci altii?
fetili io aku cu finu ce fac??? pana cand il tin??? ca daca iona nu apare io ce sa fac cu el?? habar n-am
io una pa timpu asta as lua un toxic


ankutza io nu m-am descurcat cu linku lu filmu

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Pai ce nu mere MJ ca e direct spre el, doar dai play.Inchizi fereastra aia cu reclama si trebe sa inceapa.....da eroare sau?

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey pai io parka n-am vazut niciun play mai ma duc odata poate acu vaz da cre ca nici nu m-am uitat dupa play ca io nu play vreau cre ca vreau download asta se poate?
nashico da' papuceii tai pa unde umbla???

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Mey sus deasupra ecranului scrie Download movie....io nu incercai....da` cre`ca mere daca asa scrie nu?

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

aci is papuceii mei, aci pa prispa, la intrare

anka ca ai scapat cu bine de la spital

anka i-am dat si eu linku la o prietena din italia si treaba cu download merge numai daca iti faci cont la ei. tot cu torrente am rezolvat-o. finico daca nu te descurci, te descurc eu oarecum. bag turbo la neuron si vedem ce iese.

purple ce faci? acu ca ai iar black and white...esti busy, ha? sau vb cu domnu dan? mai negociezi ceva? eu iti zic din start ca nu stiu sa dansez...da la cantat ma pricep nitzel

lisa unde umbli? adrianka vorbeste la meteo sa faca vreme frumoasa la tine week-endu asta sa facem si noi plaja

ionaaaaaaaa, unde esti? hai mey ca de cand tot dai cu pietre in mures...ii muti cursu, si ma trezesc ca tre sa imi pun blocu pe rotile si sa il mut mai la deal.....



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey io nu ma dascurc cu downloadili daca poti tu nashica sa ma ajuti da nu-i graba ca doar ce l-am vazut

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Mey MJ....aseara mi-a vandut Purple un pont.A zis ca pt ea download-ul nu mai are secrete....a vazut filmul la private screening ...io zic cand mai apare pe acilea sa iti vanda si tie sicretu .Sar`na Purple

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

M, I LOVE YOU!
Buna fetele.
Anka imi pare bine ca ai scapat de problema.
Oana, eu azi am pierdut toata ziua pe la o prezentare economica...m-a trimis sefu'..cica sa ma "instruiesc" referitor la pensiile private facultative si asigurari de sanatate.....de parca creierul meu mai putea sa prinda vreo informatie dupa ce aseara m-am culcat pe la 1.00......da nu asta-i important....ca fu plictseala mare.......na, ca la chestii din astea......da eu am ramas totusi cu o idee a unuia care, la final, cica vrea sa filozofeze...si zice:
"atunci cand omul face ceva pentru el insusi, piere o data cu sine....atunci cand omul face ceva pentru altii, ramane dupa el"...sa va spun care a fost prima persoana la care m-am gandit?

...mey da azi continuam cu botezu.....sau...ii lasam asa pe baieti........ionaaaa, ai zis ca buna dimineata si noapte buna tot ne urezi......da vad ca nu te tii de promisiune...

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey ankutza da nu mai bine il iau da la tine poate il dai mai ieften ca purple acu e okupata si cu finu si cu black si white...
nu ma grabesc oricum, vreau asa doar sa-l am...
mey nashico io zic sa te muti din zona....ca si da la ploili astea si da la pietrili lu iona si a lu parteneru ei te pomeni ca o iesi muresu din matca duamne fereste macar stii sa-noti?? ia colea si salveaza-te cat mai poti

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey nu stiu sa inot....asa ca sper sa nu ma faca iona sa ajung stramutata de inundatii. imi cam place acilea.....da daca isi pune iona in cap sa ma mut...pot eu sa ma impotrivesc?


lisa . dreptate avea omu' respectiv...




Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput