Goldie Pants - 22

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Mey MJ, da io nu l-am , link-ul ala e de la un tip din Rasia care l-a tras....Uite il are Oana de pe Torrent, ti-l trage ea io nu am cont pe torrent si nu am priceput deloc cum e cu ratiile la aia...e complicat...nu stau sa tin cont de " rates" ...da` Oana stieeeee

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Oana , Lisa ,MJ

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey io pa torrente am forbidden de la sotzu ca cica aduc virusi in peceuri si da nu va mai agitati ca am zis ca nu e graba mai bine punem la punct detaliile pentru botezili da diseara ca parca mai era ceva de facut?? iaca vine si moshica adrianka sa-i imbaieze pa finutzii nostri mey da io nu gasesc nicio defilare d'alu come togetheru' reloaded vreau sa-i pun dedicatie lu iona

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Mai Dirty Diana..daca stiam ca il vrei i-l dadeam la domnu' dan sa ti-l aduca, impreuna cu BaV. dar cum ai spus ca nu mai vrei sa il vezi inca, m-am gandit sa nu fiu cu forta pe capul tau .


Anka, tot rau imipare ca nu a mers Metalu' cu tine..dar daca nici tu nu ai spus nimic

Oana, lisa, adrianka...anyone..daca vreti ceva spuneti!!!!!!!! ca poate am

Daca iona si-a dus pc-ul la reparat? Ca a tot tras de el.




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey purple il puneam la colectie, am zis ca imi iau dvdu cand o fi acu lasa la urmatoru tour daca o mai fi sa fie
mey io nu-sh care e problema lu iona vorba lu lisa nici neatza sa nu ne dea mey iona te-ai suparat??? ia colea neste energizante na tot pa ai mei sa-i sacrific acuma da pentru tine.....



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Fetele hai sa va spun io ce este cu Iona....nu am vrut sa va zic de ieri ca sa nu va intristez si pe voi plus ca tocmai erati in in febra botezurilor, poate Iona nu vroia sa stiti , da` daca imi iau papara acu.....tot va zic. Deci acu 2 zile i-a murit un prieten care avea 31 de ani, este f suparata si plange....
Purple....nu m-am gandit sa iau Metalu cu mine....Duamne treceam cu el ca prin branza acolo....iti dai seama ce shou faceam

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey ankutzo da tu de unde stii??? noua acilea de ce nu ne-a zis??? mey imi pare rau iona suntem alaturi de tine

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

ieri i-am dat PM cu link-ul catre film, stiam ca ea nu il poate vedea, si ca sa nu fiu acuzata ca raspandesc pirateria pe site am decis sa ii dau PM.Aseara mi-a raspuns si mi-a zis ca nu e in stare sa il vada din cauza asta.....nu stiam daca sa va spun, ma gandeam ca nu e treaba mea..dar v-am spus totusi....

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey acu ce sa mai zic
tristetea nu e buna nu ajuta la nimik...din pacate.. si in plus faci riduri
iona pa noi tot acilea ne gasesti incercam sa fim alaturi de tine si noi cum putem
of duamne
credeti ca o gura de oxigen ar fi indicata???

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Io cre`ca da.....ar fi indicata...e nevoie, vine seara,am nevoie de chei....trebuie sa dechid ceva..asa ca ...baga madam

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput