Ghiocei-Martie-Aprilie 2009 (95)
Raspunsuri - Pagina 23
dyana27 spune:
| Citat: | ||
citat din mesajul lui inapreda
Wow! A meritat asteptarea ![]() Dulce foc voinicul ![]() Gina lu' Ian |
mai fetelor, ziceti voi daca in poza asta nu seamana cezar cu mutzu aici




diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
mutzunel la 6 luni

cum am venit pe lume
alina.n spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui novus Fetelor lamuriti-ma va rog cum e cu oul, adica trebuie neaparat de casa sau merge si din comert ?? macar ultimele au termen de valab pe ele ![]() Branzica din ce lapte faceti ? cu ce recomandati ? Ca lactic, iaurt, lamaie ? Aaa si cam ce cantitati de papa mananca bebeii pe zi ? Se vede ca m-a apucat bucataritul ![]() Mami lui Alexandra (03.03.09) |
daca nu ai cum sa cumperi oua de casa ia din supermarket oua bio,acelea sunt ok pt bb
a si am facut si eu torul dupa reteta Bogdanei acum vreo luna

Mami fericita!!!

Crestem mari!!!
"nu anii din viata sunt cei care conteaza, ci viata din anii tai" - A. Lincoln
aris26 spune:
gabi - sa stii ca e o senzatie placuta![]()
dyana - ma bucur ca v-ati linistit si tu si David
floric - uite asa patesc si eu in cate o seara. eu banuiesc cartofii. ca ulei de porumb nu folosesc,am cumparat dar mi se pare pacat sa pun din asta de la supermarket cand eu am ulei de masline adevarat. acum imi tocam creierii si am senzatia ca de la cartofi ar fi. o sa incerc sa ii scot sa vedem.
pisigri - si eu am ramas cu un crocobalaur in gat de cand eram copil si faceam cate 2-3 amigdalite/luna. am scos amigdalele pe la 23 de ani si am facut si dozele de moldamin aferente, dar la analizele de sange mai amanuntite de acum 3 ani am afalat ca am reumatism destul de nasol. de atunci ar fi trebuit sa merg la un specialist dar nu am ajuns
. asa ca eu zic sa nu ignoram nicio amigdalita
25 martie 2009
aris26 spune:
ba seamana rau. nu te-ai crizat ca ti-a furat cineva copilul????
| Citat: | ||||
citat din mesajul lui dyana27
mai fetelor, ziceti voi daca in poza asta nu seamana cezar cu mutzu aici ![]() ![]() ![]() ![]() diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009 mutzunel la 6 luni ![]() cum am venit pe lume |

25 martie 2009
dyana27 spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui monamour Provista-merci mult ![]() Erich e nascutn pe 26 dec.Noi nu suntem ghiocei dar imi plac f f fmult discutiile voastre si m-am gandit ca poate ma primiti si pe mine. ![]() |
da' cum sa nu; ne bucuram ca vor si alte fete sa intre; inseamna ca suntem "tari"


;diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
mutzunel la 6 luni

cum am venit pe lume
koko_1 spune:
Dyana e absolut superb mutzu tau...iti vine sa-l pupacesti incontinuu. Abia acum am vazut si eu pozele tale
mama lu'
Cezar - 22 aprilie 2009
miki1979 spune:
am uitat sa precizez ca bebe e baietel si il cheama Vlad Ioan.
legat de homeopatie, in Bucuresti mi-a fost recomandat dr. Dumitrescu Adrian, pt ca e si pediatru si homeopat. Inca nu am ajuns, cabinetul e destul de departe de mine..la Pta Sudului.
Si pt fetele din Dr. Taberei, in piata este un plafar ( langa Helpnet ) care in cadrul lui are si un magazin cu produse bio..gasiti laptic, oua, branza, unt si multe altele..
Dodo-pui spune:
deschid capitol![]()
Aici
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,BazarBogdan,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!
Bianca2503 spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui aris26 neatza iar dau eu cafeaua?! bianca - mi-am adus aminte de tine. am vazut o poza cu tine si o prietena si cei doi flacai. ai dreptate in realitate esti muuult mai dragutza cu toate ca eram ciufulite, umflate si vai de noi |
eu eram ciufulita si palida dar mi-a trecut
tu erai draguta, machiata


