Goldie Pants - 21

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

nashico mergi linistita la film ca aci ma okup iocu lisa, purple si ankutza doar imi dadusi delegatie promit sa raportez tot da dupa cum sta treaba slabe sperante sa vaza si okiu meu ceva te pomeni ca iona cine stie pa unde mai senineaza
mey da totusi ce-o fi cu ankutza vaz ca nu e nicio miscare la ea ankutzaaaaaaaaaaaaaa baga fingeru aci si zi-ne ca esti bine sau ca vrei sa te lasam in pace altfel...te ucidem cu telefoanili

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mai am nitel si plec spre cluj .

mj nu ai sunat-o pa anka? ca deja e ceva vreme de cand nu a mai dat nici un semn. sper sa fie ok.

sa aveti o seara pe cinste..cu defilari una si una....

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

nashico drum bun si vizionare placuta mey nu am sunat-o pa ankutza ca daca o-i fi suparat-o cu ceva??? io stiu??? nu vreau ca sa fiu nici prea stresanta hai sa o mai lasam putin....
ankutzaaaaaaaaaaa

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Vizionare placuta oana, sa vii fuga fuga inapoi sa ne spui si noua ce si cum prin mintea ta.

Aici nu cred ca se rezolva ceva din conflict. Si nici nu cu vreo defilare, poate doar daca alegem noi.

D-na martor Adrianka Forever J. noi nu avem nimic negativ cu d-na Iona, dar se joaca cu mintile noastre. Azi e alba, maine verde si tot asa....vrem sa spuna drept in fata adevarul.
Atat cerem.

Oare ankuta s-a dus la arhive?




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

fetili noi suntem in zona, gata pentru marea defilare si cu okii pa ceas tic-tac, tic-tac...
a dat nashica termen 20.30, pai 20.30 sa fie

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005
am spus ca am 4 vecini..unul a fost MLoveru iar cu ceilalti 3 am sa va fac cunostinta....


Ionaaaaaa,....VREM DE-FI-LAAAA-RE,VREM DE-FI-LAAAA-RE,VREM DE-FI-LAAAA-RE,VREM DE-FI-LAAAA-RE,VREM DE-FI-LAAAA-RE ...si poate o sa iti reducem pedeapsa la jumate......da tre sa iti dai silinta si tu...

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

lisa defilare ciuciu
ia colea un energizant



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

tic-tac mie imi plac voua nu?

ADRIANKA adica D-na avocatimi pare nespus de rau ca v-am pus pe drum degeabacecul il veti primi oricum...stiam ca nu se va rezolva nimic ca juriul e de neclintit...ma bucur ca ati fost alaturi de mine in aceste clipe prin care trec momentan
PS sper ca nu am lustruit aceleasi centuri

http://img199.imageshack.us/img199/7401/23696236.gif
http://mjjgallery.free.fr/history/shortfilms/scream/039.jpg
http://mjjgallery.free.fr/history/shortfilms/sim/024.jpg


www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:



iona .....si noua ne plac cei 3 vecini.....sa-i stapanesti sanatoasa...
insa ai uitat de cineva.....www.bryantmcgill.com/myspace/evan/photo_003.jpg" target="_blank"> casnova.....daca tu nu il vrei.....el te vrea.......se va tine ca scaiul de tine cel putin vreo 2 saptamani...asa cum ai facut si tu cu MJii nostri......
aaaa...si are si centura de lustruit.....pe care nu cred ca a pus macar mana Dna av.Adrianka......vei avea onoarea de a fi prima...

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey iona asta nu e defilare...ce naiba i-ai aliniat asa ca la insectar ai uitat ca aci cuvantu de ordine este miscarea nashica a zis D E F I L A R E asa ca defilare trebe sa vedem nu neste poze
lisa pur si simplu te iubesc

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput