Goldie Pants - 21

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey martore problema aci nu e tineretea si nelinistea sau ne....oboseala ci faptu ca nimik din ce a sustinut iona nu a fost probat noi neste duamne am luat de bun tot ce ni s-a spus da acu....ne-am jmekerit vrem sa probeze tot ca nu mai tine acilea daca ai urmarit evolutia atunci esti in cunostinta de cauza ca de nenumrate ori nu i s-a raspuns lu iona casanova ex rock j la provocari da pana cand??? a zis ca are 2300 de vecini toti ai eila toti le-a lustruit toate alea...am vrut probe....nu le-a prezentat asa ca sa suporte pedeapsa acilea la justitie nu e pa simpatii...ca na justitia biata da ea ....e oarba

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:



Mj-girl...eu l-am imbracat pe BaV de drum, dar ma gandeam eu..nu as putea sa il tin asa pana prin, sa zicem 7 martie a unui an?






www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey purple tocmai pana pa 7 martieeeee pai si io ce fac pana atunci mey chiar asa ....nu se poate da o zi- doua poti sa-l mai tii ca na tu nu l-ai vrut biata de tine da noi te-am fortat sa-l primesti
da' poate mai faci o poza si inlocuiesti si tu pufu ala negru cu unu rosu sau cu o inima???

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

fetili bijutieru zice ca poate sa faca oricare model da acolo da la linku lu ankutza i-am cerut un pret pentru o bratara asa cum vreau io sa vedem ce zice

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mey fetili.....eu atatea imbarligaturi n-am vazut de cand sunt......
iono, pana la urma cum sta treaba?......vrei judecata noua sau ce?......iti angajezi martori pe care sa-i mituiesti dupa bunul tau plac........avocatu saracu..cre'ca nu stie in ce sa baga....cu tine nu le mai scoate niminea la capat....
...parerea mea e ca pedeapsa aplicata in procesu de aseara e prea usoara...asa ca fa bine de incepe sa defilezi cu 3 din cei 6 vecini prezentati....numili iti ramane suspendat o luna, pana vedem noi cum te comporti...si daca merita sa il recapeti.......ca vad ca acu o dai pe comploate si alte alea.......iar black and white raman la purple pana si/sau DACA se indura de tine si ii imparte iara.......oricum pana atunci ai grija si de centura lu casanova......

mj, ..asteptam sa vedem ce iti raspunde bjutierul...

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

ce imi vad ochii p'aci ...iona tu te bagi rau la apa, da rau de tot

eu inca nu ma pronunt ca te las sa prezinti intai MJ-ii cu care ai ramas. sa vedem la ce te decizi si apoi ai grija ca ma apuc sa analizez ce ai scris p'aci... si nu te vad bine


wow mj ce veste buna cu bijuteiile


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey io una nu-sh da nu sunt de akord cu alta judecata nu stu nene mai vobim peste o luna, cu ea, cu avocatu, cu cine o mai fi p'aci...pana atunci are de executat o pedeapsa si tre sa sa supuna majoritatii ea singura e vinovata pentru tot in loc sa sa caiasca si sa-si puna cenusa-n cap ea ce face???
doar daca da dovada da buna purtare poate ne induram da ea mai devreme da pana atunci ....sa defileze
iete din cauza ei nici ankutza nu mai baga fingerili aci mei ankutza ne-ai parasit??

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey, io bag seama ca se face revizie p'aci ca la mine mere foooarte greu ori o fi tot mana lu iona

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

Mai, doamnelor si domnisoarelor, eu nu sunt avocatul D-nei Rock J, dar ca martor ce ma aflu, va supun atentiei faptul ca asa cum Justitia este oarba, asa cum bine preciza d-na MJ, are si D-na Rock J dreptul de a avea pierderi de memorie din cand in cand....Ca stiti voi, dupa 1,2,3, o fi pierdut firul si a zis si ea un numar acolo l-a intamplare, atatia i s-or fi parut ei...2300, ca or fi mai multi, ca or fi mai putini...mai are importanta.
De aceea eu as cere clementa din partea voastra...Macar numele sa si-l pastreze..Clementa!!! Am zis

..................................................................
Adriana, mami de Yiannis Alexandros (28.12.2007)

www.flickr.com/photos/30939036@N03" target="_blank">poze cu noi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Caritate - FanClub DC Michael Jackson, implica-te si tu


Iti trebuie o secunda pentru a te indragosti si ani buni pentru a intelege ce e iubirea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

se pare ca si la mine sunt probleme.....si-o baga iona manutele pa undeva. sper ca nu lustruieste acu si la black panthero si eu nu imi dai seama.

ce judecata...nimic....o luna sta pe uscat..pana isi revine...daca da dovada de buna purtare poate epste 3 sapt ne mai gandim..da pana atunci....vreau sa o vad cum sta pe malu apei si arunca doar pietricele, sa vada cat e de adanc...fundu

ankuto ce ne-ai facut? ne-ai lasat aci si nu ne mai iubesti?

purple te desparitsi de BaV azi. ca sa nu fi trista

lisa fi cu arsenalul la verede ca iona e pusa pe fapte mari

finico sa privesti diseara la defilarea lu iona cu 2 perechi de ochi, si pentru mine...ca nah...acu daca isi suprapusa showul peste filmul meu....iti zic eu ca mi-a copt-o....barem daca baga si ceva castane in cuptor cand a copt...sa gust si eu ceva bun

iona pt treaba cu cetitu (asta e extra, nu se pune)

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput