Goldie Pants - 21

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey iona, pai ce facusi singura ti-ai demontat acuzatiili da mai sus duamne cin'sa te mai inteleaga??? pana la urma tu ce vrei???
ia colea o gura de oxigen si zi...pa bune ce vrei??, ca pa mine una m-ai pierdut...




www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

Gagici, sunteti tari!

Semnat: martorul din umbra

..................................................................
Adriana, mami de Yiannis Alexandros (28.12.2007)

www.flickr.com/photos/30939036@N03" target="_blank">poze cu noi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Caritate - FanClub DC Michael Jackson, implica-te si tu


Iti trebuie o secunda pentru a te indragosti si ani buni pentru a intelege ce e iubirea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Ce-mi vad ochiii? Stai, ca nu ma enervez inca.

Ce dovada avem ca personajul care a scris acel mesaj defaimator este IONA? Vreau dovada, nu mai cred nimic.
Stimate personaj, raspundeti la cateva intrebari, pt. identificare:
- cum a ajuns numita iona in posesia sharuita a black & white?
- de ce a ajuns numita iona urmarita de agentiile de spionaj, contraspionaj, megaspionaj, ultraspionaj? MOTIVUL!!!
- cate proprietati detine?
- unde are domiciliul?

Poate dupa raspunsul la aceste intrebari....


Va dati seama ce acuzatii ni s-au adus? Pana la ONU ma duc, la NATO, CIA, KGB, FBI, si daca nu obosesc, mai departe.




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Stimate martor din umbra, daca veti fi citat, veniti sa depuneti marturie? Avem nevoie de cat mai multi martori. Adevarul va iesi la iveala, sunt sigura ca daca ati urmarit faptele, marturia nu va putea fi decat pentru acuzare.




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

duamne fereste iono io una zic sa-ti ceri scuze in mod public si vedem cum rezolvam problema.... ca vaz ca ce a fost aseara a fost simplu....sa-ngroasa gluma
martoru din umbra

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

Deci, viu sa depui marturie, dar va spui drept ca din cauza umbrei dese nu prea am vazut mare lucru, dar daca sunt "citata" cu ceva gologani,nu conteaza ce culoare, zerourile de la coada conteaza, incerc sa-mi reimprospatez memoria, mai cu seama ca am si fotografii

..................................................................
Adriana, mami de Yiannis Alexandros (28.12.2007)

www.flickr.com/photos/30939036@N03" target="_blank">poze cu noi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Caritate - FanClub DC Michael Jackson, implica-te si tu


Iti trebuie o secunda pentru a te indragosti si ani buni pentru a intelege ce e iubirea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

musai da musai sa o contactez pe A J sa scrie si despre complotul impotriva lui Iona Rock J poate asa se convinge lumea ca sunt nevinovata si ca presa are prea multa imaginatie....de acum inainte vorbiti doar cu avocatul

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Si care e, ma rog, avocatul?
Sa stim si noi, sa nu il angajam pe acelasi.
Avocatii e vicleni Iona, cred ca mai rau te incurci.
(A.J. nu va scrie decat la finalul procesului. Se incheiase aseara, dar vad ca tu mai vrei )
Iar te-ai mutat? la ce numar esti acum?

D-na presedinta, e voie sa mituim martorul?




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

bietu avocat... e sinucidere curata acceptarea cazului tau iona probele sunt mai mult decat evidente iar marturiili concludente, cat desprea AJ marturia ei nu va fi considerata...mai ales ca si-a esprimat in mod vadit intentia de spaguiala pacat....putea fi slavarea ta iona....da asa...tot iona casanova iti ramane numili io una te sfatuiesc sa te pregatesti de defilare salveaza macar ce mai poate fi salvat....altfel...nu te vaz bine

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

Doamnelor si domnilor, ca e si ei prezenti la proces, presupun...in legatura cu cererea de a ma "cita" cu ceva zerouri, va spun ca martorul e dator sa incerce, pentru a vedea daca procesul se desfasoara corect sau nu. Din cate am vazut, este corect...

Deci, cand va fi nevoie o sa va ajut pe cat pot, dar va spun doar atat...eu am o slabiciune pentru d-na Rock J, poate pentru ca odata am fost si eu tanara si nelinistita si am avut si eu destule chei si centuri de lustrit la viata mea si sa stiti ca nu e usor deloc, asa mi-am distrus frumusete de manushite...cu solutiile alea de dat lustru

..................................................................
Adriana, mami de Yiannis Alexandros (28.12.2007)

www.flickr.com/photos/30939036@N03" target="_blank">poze cu noi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Caritate - FanClub DC Michael Jackson, implica-te si tu


Iti trebuie o secunda pentru a te indragosti si ani buni pentru a intelege ce e iubirea...

Mergi la inceput