Goldie Pants - 21

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

da, iona ...vrem sa-i vedem in miscare..sa vedem ce si cum poate fiecare......cum isi misca fingerili, centurili..si alte alea......
asa ca... movie time...

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

DE-FI-LA-RE DE-FI-LA-RE DE-FI-LA-RE DE-FI-LA-RE DE-FI-LA-RE

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

duamne fetili am cautat in urma sa vaz cand s-a dat iona prima data la come togetheru meu mey ... ce partyuri dadeam noi odata mey cum stateam noi la coada la goldie mey si ce de fete eram mey si ce haioase eram duamneeeeee ce vremuri


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mey iona......sa nu intelegi cumva ca vrem sa-l vedem defiland si pe casanova......placerea asta ti-o lasam numai tie.......s-ar putea ca pana la final sa-l indragesti si sa nu-l mai lasi tu sa plece......nu se stie ce va rezerva viitorul......

noi vrem sa-i vedem NUMAI pe cei 3 vecini identificati...

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n


1. sa fie deposedata
3.sa fie deposedata


Stimata doamna presedinta am reflectat indelung asupra situatiei mele si am ajuns la concluzia ca nu voi avea parte de un proces corect si aici ma refer la faptul ca intre unul din membrii acuzarii si dumneavoastra exista un grad de rudenie si pt.ca probele expuse au disparut ca prin minune de la dosar si nu am facut xerox am decis sa ispasesc totusi pedeapsa ca nu vreau sa ajung sa fiu supusa unui proces de exorcizare pt.ca in sentinta se repeta de 2 ori cuvantul deposedata



www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Iona, eu si cu black shirt suntem de acord. E bine ca ai ajuns la sentimente mai bune, ti-ai dat seama ca te izolam pe o insula cu acel domn casanova cu tot.




Uite white shirtu' tau pe urmatoarele saptamani ( a se viziona numai de catre IONA)





www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

da iona a fost nehotarata de la inceput.... iaca ca mi-a deschis apetitu pentru investigatii zilili trecute cand ne urmarea pa mine si pa nashica cu MLoveru'
iaca ce zice ea pa timpurili lu primu party mey si n-am ajuns dacat pana la goldie 3 ca na e mult da studiat am colorat cu albastru postarili lu iona si cu verde cateva dintre postarili mele duamneeeeee detectiv scrie pa mine
cetiti si va minunati

Trimis la: - 06/09/2009 : 00:53:05
io acu am ajuns pe aici asa ca mai adauga pe lista una ca si io il prefer dupa 2000

Trimis la: - 06/09/2009 : 21:02:25
am spus ca-l prefer dupa 2000 dar unde am spus ca renunt la goldie???

Trimis la: - 06/09/2009 : 22:36:09
stiu ca cine fuge dupa 2 iepuri nu prinde nici unu da io incerc sa vadem


Trimis la: - 07/09/2009 : 11:52:01
cred ca o sa raman la varianta mai serioasa pt ca are mai multe buzunare (pt chei binenteles) pe cand la goldie nu are deloc ..m-au convins pozele lui danat

aci io mi l-am ales pa come togetheru meu

Trimis la: - 07/09/2009 : 15:23:28
da, s-a notat in agenda..dupa ziua de 9, eu renunt la goldie
el este al meu si nu sunt dispusa sa impart, asa ca BEAT IT



Trimis la: - 07/09/2009 : 16:18:25
pe mine...asta ma dispera
http://i86.photobucket.com/albums/k114/roxirf/gitmani5yr_729.gif
si la costum
http://i255.photobucket.com/albums/hh123/jacmichaelj/mjj.jpg

Trimis la: - 08/09/2009 : 15:49:09

ieri am fost goldie ..pt ca nu ma pot sa ma hotarasc pana nu vine si in costum dupa care ma hatarasc
http://i53.photobucket.com/albums/g53/michaeljacksontheydontcareaboutus/Michael%20Jackson/1_190.jpg
Trimis la: - 08/09/2009 : 19:20:52
purple vad ca avem gusturi asemanatoare,piesa Give it to me am spus eri ca ma dispera si nu doar piesa Trimis la: - 08/09/2009 : 21:02:54
iona vad ca e cam nehotarata, ba vrea goldie, ba vrea costum, mi-e sa nu se-ncaiere
Trimis la: - 08/09/2009 : 23:03:30
ete mai acu va dati la costum ??

acesta e partenerul meu

http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=8708818

sau
http://mjjgallery.free.fr/history/shortfilms/botdf/002.jpg
sau
http://img204.imageshack.us/img204/7440/bmnb.jpg
ma hotrasc pana maine

aci iona s-a dat prima data la come togetheru meu, pai cat sa mai rezist nenica cu iona-n coastili mele
Trimis la: - 10/09/2009 : 11:50:26
incepe sa-mi placa din ce in ce mai mult camasa galbina

Trimis la: - 10/09/2009 : 12:26:25
mai iona, referitor la camesa galbena.... BEAT IT D'ACI

asta ca sa se vada cu cine avem de-a face ....asta se-ntampla la goldie 3 da? acu la ce goldie suntem??? cand s-a dat iona ultima data la come togetheru meu???
da-o-ncolo de treaba pai da 21 de capitole n-a fost in stare sa-si aleaga si ea 3 baieti decat constransa a de fapt 4 ca casanova e la pachet

duamneeeeeeeeee

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:



mj, nici nu vreau sa ma gandesc ce ai mai gasit prin capitolele vechi.....dar iona e da groaza.......iona indecisa casanova o sa iti spunem ....

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

vai de capu meu lisa
am nevoie de neste oxigen



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mj .......mie mi se incarca f greu paginile......toata ziua a fost asa......numai filmele merg bine......asa ca....



daca iona nu vrea sa-i puna la miscare pe vecini...
purple, tu cf?

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput