Goldie Pants - 21

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

da si la mine merge greu azi am obs ca lunea in general fac un soi de revizie sau ceva de genu'

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mj.....m-ai intristat cand ai amintit de cat de multe eram "in old good days" la party-uri......nici macar anka nu ne mai este alaturi acum.......se pare ca incepe sa se "potoleasca" cu MJ.....da eu nu pot inca...

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey noi ne retragem vreo ora jumate, stie cineva nashica o mai veni p'aci?? vaz ca nu e rost nici da party nici da defilare asa ca ma retrag cu come togetheru om gasi noi cum sa ne omoram timpu mai bagam okii aci pa la 11.30 poate o fi ceva revigorare pana atunci...


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

purple....macar ca au aceeasi voce deci o sa-l pun sa-mi cante 24 din 24

Trimis la: - 10/09/2009 : 11:50:26
incepe sa-mi placa din ce in ce mai mult camasa galbina
http://mjjgallery.free.fr/dangerous/shortfilms/bow/007.jpg
mey mj asta era camesa galbina la care ma refeream...crezi tu ca numa come togetheru are


3 sa fie deposedata cel putin o luna de numili Rock Jackson, si daca intr-o luna nu demonstreaza ca-l merita ca sa il poata primi inapoi atunci iona casanova sa ii ramaie numili

si pt.ca vreau sa demonstrez ca-mi merit numele n-am sa raspund la provocari pt.ca asta vreti voi...sa-mi puneti stampila cu casanova....incepand de maine o luna de zile in afara de neazta si noapte buna de la mine nu mai scoateti un cuvant....o sa stau cu casanova sa aruncam pietricele in apa mai o vorba cu vecinii o sa treaca cumva....bine macar ca luna noiembrie are 30 de zile

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey lisa ankutza sa sa potoleasca io una nu crez...
io una cre ca niminea d'acilea n-are cum sa sa potolesca ai si tu rabdare ca o mai veni ankutza si p'aci important e sa fie aci cineva care sa tina lumina aprinsa

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

iona ai luat o decizie inteleapta iti dai seama ca io sunt cea care sa bucura cel mai tare io una te sustin si incerc sa nu te mai provoc da acu daca n'oi putea...

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lisa-marie

mj.....m-ai intristat cand ai amintit de cat de multe eram "in old good days" la party-uri......nici macar anka nu ne mai este alaturi acum.......se pare ca incepe sa se "potoleasca" cu MJ.....da eu nu pot inca...


Nu m-am potolit Lisa...numa` ca sunt foarte trista.....de dor....si nu am putut sa mai scriu.Goldie rulz,imi revin io si revigoram Old Goldie
MJ ......

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Din partea mea



pt. toate




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Asa mai vii de-acasa....bravo Purple.....

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Stiu ca melodia e cam trista, si nici nu am chef sa pricep ce zice.
Dar eu as vrea ca si daca suntem triste sa scriem pe aici.
Anka ...nu de aia ne-am adunat pe aici? ca sa mai facem haz de necaz. Stiu ca multe lume crede ca suntem lovite in creieri, dar ce sa facem?
Daca nu radeam aici in astea 4 luni, unde ajungeam?





www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput