Goldie Pants - 19

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Va incurcarati in adrese? Asta nu e bine. Cand vom fi vedete si ne descos ziaristii ce ne facem?

Eu propun sa va puneti povestile in acord




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

si daca ne contrazicem ce??? pana la urma doar noi patru stim cum a fost asa-i nashico??? pai cand credeti voi ca i s-a pus pata lu nashica???

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

iona tu aci sub ochii mei te dai la bagaju lui MLover si o iei la rost pe mj pe unde a fost si ce a cunoscut?
ia baga un raport scurt cu ce fac MJ-ii tai oficiali...ca numa de vecini vorbesti..ei pe unde is? ca daca is liberi..ii reimpartim



nashico d'aia te iubesc io pa tine pa mine come togetheru' nu ma mai lasa sa raspund la provocarili lu iona, da e bine sa o puna si pa ea cineva la punct

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

ia zi mj cand i s-a ps pata ca acu te prind

MJii mei oficiali i-am trimes la purple cu doze de oxigen

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:


intr-o zi cu soareeeeeee


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

ankutza, pls, doar tu ma mai poti opri

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

era soare rau in ziua aia iona, ca era zi de vara..deci finica stie bine ce stie....

da...vecinii astia ai tai au aparut toti gramada inainte de BaV tour...deci nu i-ai trimis pa aia oficiali decat acu, de curand....

purple? ce zici? de cand is la tine? si daca e p'asa de ce nu ne-ai zis nimic de ei?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mj, de la ce anume sa te opreasa anka......poate te ajutea vreuna prezenta acilea, ca in baza lu ankutza....pici in...

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Eu cu iona impart 2 ...black & white shirturi. metalul e marca inregistrata a mea, cu 2 tinute - zi si seara.
Acuma eu cand lucrez, nu ii duc cu mine mereu. Pe unde au umblat nu stiu, ca nu i-am prea sunat de frica. De Metal sunt sigura, si de black shirt. White in schimb, nu stiu...parca a cam obosit de atatea schimburi.

(V-am lamurit? Nu..ideea era sa scriu mult...)






www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

lisa multam da ajutor,da' doar ankutza poate si vaz ca m-a lasat singura aci duamneeeee

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput