Goldie Pants - 19

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

io am deja cheiema duc sa vad daca totul e in ordine ca vad lumina...cre ca-si face bagajulsi sa-i dau o mana de ajutor

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey am fost la nashica in vizita ea poate sa confirme. nu inteleg ce vrei sa insinuezi si apoi nu dadu nashica party acu vreo cateva zile??? parca fusesi si tu nu mai tii minte???

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iona poti sa mergi sa stingi lumina ca a uitat-o aprinsa, el insa e aci la mine, nu mai pleca pa niciunde seara asta. bagajele....ce rost isi mai au, are la purtator tot ce are nevoie

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mj vrei sa te scoti nu? da aicea ii vorba de casuta de pe 2300 Jackson Streetsau nu??

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mei...da cuibusoru nu e a lu MLoveru?....acu cateva zile nu o cunostea pe oana...cum sa fii la ea in vizita si totodata la el acasa? ...nu pricep...eu fusei la ebony in vizeta din cate imi amintesc..

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi iona cand am dat party in cinstea lu black panthero...acolo a fost...ca aci acasa nu aveam nimic pregatit...de aia stie mj...
daca tu atunci erai cu tuburili de oxigen prin vecini...masurai perdele.....cine e de vina?

a fost un pretext sa vad ce ii poate pielea lui MLover atunci...de aia am ales sa fac acolo petrecerea


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey ca ma provocati, dotarili le stiu da pa vremea lu vecinu 1 a lu iona el mi-a aratat dotarili prin toate casutili libere da pa Jackson Street, na acu va e clar ?
si chiar daca l-as fi vizitat pa MLoveru lu nashica, nu inteleg care e problema voastra acilea vorbim da incredere, si come togetheru meu ii defileaza lu nashica in fiecare dimineata

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

nope...ca va contraziceti...tu cu oana...

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

nu nu ca nici una nu seamana si nu au dotarile la fel

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iona tu aci sub ochii mei te dai la bagaju lui MLover si o iei la rost pe mj pe unde a fost si ce a cunoscut?
ia baga un raport scurt cu ce fac MJ-ii tai oficiali...ca numa de vecini vorbesti..ei pe unde is? ca daca is liberi..ii reimpartim

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput