Goldie Pants - 19

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mj io inteleg ca mergi fara come togetheru la filmce zici am o casuta libera crezi ca l-ar interesa?asa numa de okii lumii ca nu suna bine 2299

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

asadar s-a adjudecat, Mloveru' lu nashica ii ramane numili
mey nashico io zic sa nu vinzi casa pa crizili astea nu e mai bine sa o transformam in cuibusor de nebunii ca ie-te nimeni nu ne mai cheama la party hai ca iti cumparam noi cate 1/5 si suntem toate proprietarese si petrecem acolo cand/cum si cu cine avem chef ha?? cum ti sa pare bisnisu'

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Ma lasi sa iti zugravesc casutza? Daca iona coase, eu zugraveeeeeeesc . Sa vezi ce portrete va fac






www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mei, mie propunerea lui mj mi se pare suuper.....eu acu as fugi in cuibusor........oana l-ai luat pe MLover...ca as da o tura pe acolo in recunostere.......is this love ...that i'm feeling...this must be love....





www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi bine zici finico....nu vindem nimic, o facem cuibusor de nebunii (a se citi de party), cheia sta sub pres si cine cum are nevoie o foloseste.

iona, sa nu zici ca is egoista te las sa te ocupi de perdele. purple ai mana libera la zugravit peretii si poti picta ce vrei tu, love sa fie in esenta

lisa acu rasufla usurat si portaru tau, nu il mai inghesuie nimeni in cuscubeta, am gasit loc de refugiu

mj macar o data pe saptamana dam acolo party, ca sa nu uitam adresa

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

hai nashico ce zici ne improprietaresti????

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

bine mai finico, va fac cadou la fiecare cate 1/5 din ea.deci toate suntem propretare

maine dimineata aveti fiecare un set de chei. a mea o sa fie mereu sub pres in caz ca in graba le uitati prin alte parti

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey io parca stiu ca e superdotata jacuza, piscina, balansoare, baldachine, blanuri, semineuri topinguri si alte delicatese si 1001 camere

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

mey io parca stiu ca e superdotata jacuza, piscina, balansoare, baldachine, blanuri, semineuri topinguri si alte delicatese si 1001 camere


mj...da de unde stii tu asa de bine dotarili......sau ai avut vreo treaba cu vecinu MLover? si oana nu stie...

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

da, e dotata cu tot ce vrei....ca are gusturi bune baiatu asta. maine dimi il pun sa faca o tura pe la voi toate sa va lase cheile si sa se prezinte din noua postura

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput