Goldie Pants - 19

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey lisa iesenii tai facura flash mob io cre ca da la BaV li sa trage

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iaca pe domnu misterios aci: http://images2.fanpop.com/images/photos/7900000/You-Rock-My-World-michael-jackson-7960948-951-1049.jpg

cat despre iesenii lui lisa

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

pai mey nashico tu singura l-ai botezat putem sa-i zicem mysterious lover ha ??? cum iti place???

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

mj_girl, ai vazut unde ti-l duc pe BaV? Ce primire ii fac?




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

parca suna bine in neuronu meu....imi place, incita mereu

iona treaba asta cu perdelele e noua moda? mey da nu pierzi nimic, esti mereu in trend

anka, lisa? unde ati fugit?

purple banuiesc ca da lupte grele cu emotiile

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

purple nu m-am indoit niciun moment de ospitalitatea ta, sunt sigura ca BaV e pa maini bune, maine seara oricum nicio nu pot la ddtv, ma duc la This is it asa ca daca domnu' dan ne vrea pa toate (adica audienta maxima) trebe sa-si faca programu dupa noi

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

care nume ii suna bine lu neuronu tau mey nashico???

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

oana cu casuta ce faceti sa o pun de vanzare sau o pastrati?

am ramas cu 2299 vecini

purple sa inteleg a black & white maine seara sunt ai mei???

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mj "mysterious lover" imi suna bine de tot, prescurtat si pt prieteni MLover

iona o poti pune de vanzare . ai cu unu mai putin la dus, la cusut perdele, la lustruit...asa o sa ai si tu nitel mai mult timp liber

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

oana, nu am fugit insa am ramas prinsa in.... " is this love....that i'm feeling?"....

mj, am vazut si eu acum cu iesenii mei......ca pana acu habar nu am avut...altfel ma vedeati si pa mine pe acolo, pe copou...

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput