Goldie Pants - 19

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey nashico fa o analiza repeda pa text si ia decizia ntz, ntz, ntz

I can't stop the feeling
I've been this way before
But, with you I've found the key
To open any door
I can feel my love for you
Growing stronger day by day
An' I can't wait too see you again
So I can hold you in my arms


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi nah, la nivel sentimental deja am ales, acu ramane de vazut cum ii fac loc fizic vorbind, ca aci e mai dificil. o sa ii zic la ebony ca el se ocupa de investitiile imobiliare de pe jackson street

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

te descurci tu da daca ai avea 3 ca noi, sau jdemii ca iona atunci ce probleme ti-ai mai face???

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi eu is blonda finico....nu stiu sa gestionez situatiile ce ma iau la bani marunti.....da naiva is, asa ca o pot scoate la capat cu asta....

ohhh, deci el e alesu nr. 2....si cum sa ii zicem?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

greu se nascu baiatu asta`, acu cum il botezam????
Black fedora?ma gandesc

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

oana daca nu te hotarasti in seara asta sa stii ca de maine ma duc sa-i cos perdele si sa lustruiesc...geamuri

lisa suntem multi si o singura iti dai seama cate drumuri am de facut

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iona deja e luat, nu mai ai ce perdele sa cosi ca nu mai pleaca la el acasa...sta aci la mine....
mai bine i-ai propune un nume de cod

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey da puneti o poza ca lumea ca io nu prea-l vaz bine la 2.24, daca-i zicem black hat ca sa poata nashica sa-i cante
you can leave your hat on

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Mai iona da nu mai obosesti deloc....cate perdele poti coase? cate geamuri poti lustrui? Eu cred ca ne pacalesti iar.

Deja m-am dus in intampinarea curierului, dar nu l-am gasit. Cred ca nu m-am dus pe drumul bun. Domnu' DD a spus ca e bine si maine seara. Numai nu stiu cum facem, ca eu ma duc cu BaV la concert Directia 5, asa m-am pregatit pt el . Vine si Metal sa le dea niste lectii

Poate ne primeste in emisiune de sambata pana cand vrem noi...ca interesant va fi. Numai sa ne "tina" pe noi.




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey baiatu da la 0.12 incolo e?




www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput