Goldie Pants - 19

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

ORA 22.05
[quote]citat din mesajul lui oana_n

declar atunci deschise cautarile pentru inca un MJ. tre sa gasesc ceva nealocat, tre sa mai existe

ORA 22.09
[quote]citat din mesajul lui iona2005

oana a zis vecinu ca stie ca-ti place You Rock My World si ar vrea sa fie partenerul tau...si mie imi place da' ma sacrific pt.tinece sa-i spun???

http://mjjgallery.free.fr/invincible/shortfilm/yrmw/004.jpg

ORA 22.35
[quote]citat din mesajul lui oana_n

iona, ori ii dai nr meu de tel, ori imi dai mie adresa. ca finalul tot ala e

si daca ti sacrifici pentru mine, atunci o sa iti fiu recunoscatoare si o sa ma revansez

mj ai fugit? la asa moment de rascruce pt mine, ma lasi acilea sa ma hotarasc singura?

nu stiu ce soare era cand v-am facut cunostinta....goldie 17 pag 5-6 in timpul dansez pentru tine

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Iona esti de la agenturili straine?
Foarte bine ca ne faci dosar, sa stim ce am spus fiecare pe cand ne-om seniliza.

Ma repet cu filmuletul asta, dar imi place cum se sincronizeaza aproape 100% cu muzica, desi nu e reprezentativa pt el.







www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iona draga, io mi-s blonda da uneori am sclipiri de geniu. poi crezi ca am declarat deschise cautarile asa...fara sa am eu acolo un scop batut in cuie la mansarda?
le-am declarat deschise public ca sa am acoperire. sa nu ziceti ca iaca apar peste nopate cu cineva. you rock my world ascultam la disperare de azi vara, e melodia mea de suflet.....mai stii cand mi-ai pus tu aci la goldie varianta de salsa? poi acolo am aprofundat bine studiu pa baiatu asta....si daca tu mi l-ai propus acu de curand, mi-ai ridicat mingea la fileu doar


asa ca.....e exact treaba ce o zicsei mai devreme...m-am impiedicat exact unde era pusa piatra, cu buna stinta


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

duamne nashico am pus-o
mey iona era soare-n sufletili si-n inimili noastre

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

pa mine m-ati ametit de tot....cred ca ma retrag, ca sunt prea bulversata sa mai continui petrecerea....
oana putem sa inauguram noi cuibusorul de nebunii......gasesc cheia sub pres?

o noapte de vis va doresc....is this love, or am i dreaming...

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

lisa sweet dreams




www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

purple asta e motivul pentru care mie imi place asta



tipa care l-a facut a sincronizat atat de bine versurile cu imaginile.....

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

lisa ai onoarea sa faci inaugurarea....cheia e sub pres

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

eu ma tot blochez la sec 2-6




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

lisa ai onoarea sa faci inaugurarea....cheia e sub pres


doar sa va luati masuri de maxima securitate ca vedeti bine ce dosare sa intocmeste p'acilea

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput