Goldie Pants - 19

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue

eu ma tot blochez la sec 2-6


din care filmulet???

lisaaaa sa stii ca apa nu aveti

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue

eu ma tot blochez la sec 2-6


din care filmulet???



Din oxigenul ala mai




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

lisa sper sa ai inspiratie sa incui usa dupa voi, ca iona sigur vine sa iti confirme ca nu aveti apa , si sa nu lasi becu aprins ca la iona nu ii place si vine sa il stinga ai auzit ca e in forma de zile mari la lustruit

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Asta a fost ziua aia cu soare?
Ankuta vad ca e martora, lisa la fel, niste vecini...





Noapte buna




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

cu voia voastra eu ma retrag, ca asta seara am program special

sa aveti vise dulci!

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

fetili noapte buna
luati si voi un somnifer d'acilea e cam toxic da sigur visati frumos


a si am uitat descantecu' de leac

With a taste of your lips
I’m on a ride
You're toxic I'm slipping under
With a taste of a poison paradise
I’m addicted to you
Don’t you know that you’re toxic
And I love what you do
Don’t you know that you’re toxic


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

si duamne ajuta poate azi s-aduna si BaVu dupa drumuri

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta

o zi frumoasa cu mult soareeee

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

lisa sper sa ai inspiratie sa incui usa dupa voi, ca iona sigur vine sa iti confirme ca nu aveti apa , si sa nu lasi becu aprins ca la iona nu ii place si vine sa il stinga ai auzit ca e in forma de zile mari la lustruit


M, I LOVE YOU!!
Buna dimineatza fetele.
......mei, va multumesc pentru sfaturili voastre, dar uite ca am omis cateva esentiale si am avut neste surprize......

..mai exact...oana , aseara am gasit cheia sub pres, am descuiat usa...insa am uitat sa o incuiem......noroc ca ne-am dus direct sus la mansarda......
..la un moment dat am auzit neste zgomote jos.....si cand am coborat...ce sa vezi...era iona cu centura lu BAD in mana........o gasise aruncata pe scari......(ca deh...ne cam incurca si ne-am descotorosit pe unde am apucat de ea......)...cica a venit sa ne spuna ca nu avem apa pt jacuza.....
...asa ca...de asta va ureaza ea zi cu soare......ca mi-a facut un luciu la centura....mama-mama...la soare te poti uita, dar la centura lu BAD ba......
si stiti ce?...... e mai bine asa......iona mi-ai facut o favoare...ca am vazut ca tot mai ramaneti blocate unele dintre voi cu privirile pe centura lui... sau mai stiu eu ce...



www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

M, I love you most
fetili
thanks god is friday

purple azi in sfarsit e ziua cea mare, te asteptam cu detalii asta e pentru tine



mey fetili da cu ankutza ce-o fi??? firu' ala buclucas si-o face da cap

liso ce-mi aud urechili asa dimineata duamne fereste putina intimitate nu mai poti avea
mey iona, da neobosita mai esti io zic sa-ti mai vezi si da baietii tai ca s-o fi saturat sa te tot astepte si tot cu lustruiala pa la altii sa umbli
nashico

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput