Goldie Pants - 19

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iona ii scoti la bataie? numa ii expui, nu sa lasi fetele sa ii ia acasa, doar sa se uite, sa atinga....te mai ajuta sa le lustruiesti centurili...ca o fi greu si la tine cu atatia..tre sa te mai ajute cineva

sar'na finico

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mei .....eu pa BAD nu il expun la targ......ca vreau sa ajung si inapoi acas cu el.....mi-l mai sechestreaza vreo zuza printr-o pestera p'acolo.....ce ma fac?

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey nashico si cand am zis fara fitze na, nu m-am gandit chiar la cuscubeta portarului sau la vreo debara chiar daca ne place noua aglomeratia da nici la nshpe stele m-am gandit la ceva ca pentru neste mrs MJ

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi fara chestii de fitze, insa acolo un locsor caldut, confortabil si decent e musai.

lisa nush ce sa zic, ca tipele de acolo is hotarate si cand isi pun ceva in cap....asa ca il tii strans de mana si scrii pa BAD al tau luat, ca daca e omu deja legat la cap, nu se mai baga. numa ca la iona e greu, nu poa sa zica ca e legata de toti cei 2299

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n
iona . promit ca o sa ma gandesc la tine si iti promit eu ca o sa il vezi iute de tot

sar'na
mj,lisa astept DVD-ul ..am inteles ca la inceputul lui decembrie

din pacate o sa vina doar cei 2300 si ii trimit si pe cei oficiali ca's pe maini bunenu tre sa rateze ocazia de a vedea zona Apusenilor....da nu se stie ce-mi rezerva viitorul pana atunci

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey lisa pai baietii care sunt luati deja nu ii expunem la targ io m-am gandit doar la vecinii, cei multi ramasi pana acum neidentificati facem si noi prezentarile, mai socializam, ne imprietenim
BAD,Thrillerashu, Billie Jeanu', dirty boyu', Come Together, Blue, Black, White shirtzii, Ebony, Metal, MLover, Redu', si cre ca n-am uitat pa niminea nu sunt de expus la targ duamne fereste pai daca sunt insotiti de noi ?? si asa sunt foarte expusi

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

iona deie domnu ca viitoru apropiat sa-ti rezerve multe placute asa cum iti doresti tu

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

da mj, bine te-ai gandit.....numai ca yo cu atatea atentate la adresa lui BAD ..am ramas cu sechele......peste tot vad un potential pericol...
iona iti lasi vecinii la plimbare? ..mei poate totusi o sa ai parte de o surpriza placuta din partea lor..

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey lisa, lasa-le la naiba da sechele tu vorbesti??? da io ce sa mai zic?? mey de ce ti-e frica d'aia nu scapi ce naiba pai io sunt convisa ca Bad e la fel de addicted da tine cum esti tu de el io una zic ca n-ai da ce sa te temi
mey nashico cand daschisesi tu capitolu asta?? ieri pa la pranz?? si l-am dat gata intr-o zi jumate?? duamne fereste NU SUNTEM NORMALE


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iona poi odata si odata o sa vina si muntele la tine, daca nu mergi tu la el...ca eu musai vreu sa te vad si sa imbratisez o data

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput