Goldie Pants - 19

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

poi fara chestii de fitze, insa acolo un locsor caldut, confortabil si decent e musai.
lisa nush ce sa zic, ca tipele de acolo is hotarate si cand isi pun ceva in cap....asa ca il tii strans de mana si scrii pa BAD al tau luat, ca daca e omu deja legat la cap, nu se mai baga. numa ca la iona e greu, nu poa sa zica ca e legata de toti cei 2299 [/right]


mei fetili, o pensiune cocheta am gasi si noi...
oana, mai hotarate ca mine?.....nu cred......tu crezi ca lanturili si catusili le las acasa?..pentru orice eventualitate.. ca au atatea indeletniciri, nu-ti vine sa crezi...
mj , bine zici...

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

fetili dixtractie placuta imi incepe invoirea ma duc sa ma pregatesc sa va gasesc pa pozitii la goldie 20

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey mj da chiar pa GOLDIE sa-l uitisi primi 2 vecini is luati

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mj, o seara super iti doresc , desi nu ma indoiesc ..cu asemenea companie ca MJ......
te asteptam sa stii..

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mj sa ai vizionare extraordinara si plina de love, love, love

te asteptam cu impresiiii

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

oana, cre'ca ne asteapta goldie pants 20 cu portile deschise de acu'
iona , duamne pe goldie?..nu se poate...mei daca l-am cam neglijat in ultimul timp....cu atatea toxice...
ia ...uitati acilea...



www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

deschid 20 acum
lisa sa il pui si acolo pa goldie ca sa nu ramana singur aci daca noi plecam

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FanClubMJ spune:

Rugam moderatorii sa inchida aici, ne-am mutat la capitol noi. Multumim!

Va asteptam sa continuam aici: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=144381

Mergi la inceput