Goldie Pants - 19

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl
mey inteleg ca tu vrei party doar cu fetele??? il tii pa BAD la secret foarte bine, votez si io atunci pentru 8 martie, avem timp sa organizam totul pana atunci sa vedem cine se mai inscrie


mj, nu e vb de asta......am zis si eu asa, ca pentru 8 martie nu isi face nimeni planuri ca pentru celelalte sarbatori.....in privinta locatiei, mie imi convine oriunde, nu sunt pretentioasa.

iona, nu fi trista, ca sigur apare pe DVD in cel mai scurt timp...

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey da io m-am referit ca fiecare sa parcurga cam aceeasi distanta pana la locu da party daca mergem pa langa tine nashico, inseamna ca tu nu te deplasezi prea mult si nu prea e corect da poti sa te ocupi de organizare si asa ti-ai scos partea ta de efort, nu?? e o sa tot dezbatem pe tema asta, ar fi super sa se concretizeze

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi munte este la greu....zona Apusenilor e aci la 2 pasi. Si e tare frumoasa. Arieseni, Garda,Albac, Muntele Gaina sunt renumite. De peisaje nu tre sa va mai zic ca sunt minunate si multa multa liniste. Exista si zone nu atat de exploatate de om prin pensiuni si turism la greu, unde poti auzi natura. Ca obiective Pestera Ursilor, Ghetarul de la Scarisoara, Casa memoriala Avram Iancu, Poiana Narciselor (rezervatie naturala), zona Padis....si cate si mai cate...

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

da lisa e foarte corect ce spui plus ca e suficient timp sa organizam ceva ca na la mai mult de 2320 de persoane e ceva .....deranj

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi daca va documentati si va decideti sa fie p'aci pa langa mine atunci ma ocup eu de organizat ca sa nu ziceti ca is avantajata. daca nu....unde vreti voi eu acolo vin, nu is pretentioasa deloc

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey da niciuna nu sunteti pretentioasa nu-sh cum ne-am gasit noi acilea
mey ce sanse sunt ca narcisili din poiana sa fie inflorite atunci? ca cre ca asta e farmecu la scarisoara e super, la muntili gaina e targu de fete? sper sa nu fie taman atunci ca poate ne mai gasim ceva baieti ,mey nashico tu mai bine iti faci agentie de turism ca vaz ca reclama stii sa faci

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl
la muntili gaina e targu de fete? sper sa nu fie taman atunci ca poate ne mai gasim ceva baieti



mj , la treaba asta cred ca iona ar fi cea mai interesata.....ca are esperienta in manevrare...

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

finico nu fac agentie ca nu ma duce capu asa mult. eu mai p'aci, la munca de jos, acolo e elementu meu
targu de fete e in iulie, iar narcisele infloresc in luna mai in toata splendoarea

mey singura mea pretentie e apa plata. in rest...

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi iona cre ca schimba traditia de ajunge acolo cu toti vecinii ei , nu mai e targ de fete, devine pentru fetele ce iubesc vecinii. o sa se prezinte fetele cu lada de zestre

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey da daca tot nu e targu de fete putem sa facem targu de baieti ca din 2300 .....
apa plata sa fie pentru nashica

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput