Goldie Pants - 19

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

asa mey nashico energizant cum ii zici tu

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna fetele......am aparut si yo......fusei plecata pe la mall olecutza.......si parca cinemarograful ma atragea ca un magnet sa imi iau un belet si in seara asta....dar nah, am zis ca nu mor pana maine...

mj iti urez vizionare placuta la film......ti-ai ales cea mai buna atitudine...asa e : Michael is the best! ...
...cat despre propunerea cu intalnirea, contati pe mine....gasim noi un motiv de party...8 martie suna bine..

oana, chiar nu stiu cum de ti-ai ales asa de tarziu bilet la film......insa cine te impiedica sa te duci si mai devreme? ...nu strica de 2 ori sa il vezi......eu l-a vedea in fiecare zi...

purple, azi te duci la Directia 5 daca nu ma inseala memoria......dixtractie placuta..

anka, iona..

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi lisa acu m-as duce, da is 100 de km pana la cluj
nah, nu am sansa orasului mare ca voi, e mai micutz...da frumos si linistit

cand aveti drum prin zona puteti sa popositi si la mine oleaca,va invit cu drag

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

lisa
mey inteleg ca tu vrei party doar cu fetele??? il tii pa BAD la secret foarte bine, votez si io atunci pentru 8 martie, avem timp sa organizam totul pana atunci sa vedem cine se mai inscrie

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi clar si eu, si eu, si eu ma inscriu

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

ai rabdare si tu mey nashico, ori luni ori azi nu e tot una da daca nu-l vedeai deloc??




la mine-i mai greu....da cine stie ce-mi rezerva viitorul pana la anu
www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey da unde ar fi bine sa mergem?? ca sa ajungem toate mai usor trebe undeva cam la jumatea distantei sa nu fie niminea defavorizata cre ca undeva in centru lu BaV Tour trebe sa ma uit pa o harta

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi...cam in centru eu is...... p'aci pa langa mine vreti?

iona . promit ca o sa ma gandesc la tine si iti promit eu ca o sa il vezi iute de tot

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005





mey iona lasa ca apare pa dvd si il vezi confortabil la tine in casuta cu toti 2300 da vecini

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

pai ce e pa langa tine nashico, munte? trebe ceva fara fite si figuri, parerea mea, unde sa ne simtim bine vreo 2 zile, nu? un weekend adica ia te rog sa ne prezinti oferta din zona

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput