Goldie Pants - 19

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl
....fuck the rest Michael is the best




coorect. finica am vazut propunerea ta de azi diminata, nu am trecut-o cu vederea..cea cu intalnirea de sarbatori.mie una imi surade ideea

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Mey MJ, io ziceam ca imi place acolo.Intamplarea face ca exact la TWYMMF sa arate f tare.Ti-am zis discuta cu un tip de la percutii sau ma-sa mare cum ii zice, ii explica lui ala ce si cum.....La un moment dat face referire la personaj si ii zice aluia :let him simmer, let him simmer!!!! Foarte tare.Am ras cu lacrimi la faza asta....

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

mei mi-ar fi placut sa ne intalnim de sarbatori.Noi deja avem planuri..facem revelionul la Moeciu(Cheile Gradistei)de fapt....pfoa era zuper sa ne intalnim.

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

purple dute linistita ca sunt in siguranta ..acu ne-am intors de la cumparaturi..distractie placuta

mj vizionare placuta

oana discutam mai tarziu schimbu

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey sarbatori tot or mai fi daca nu e anu' asta poate la paste, poate la anu'....ca na tre sa ne organizam, sa rezervam sau poate de 8 martie ne facem un cadou doar noi fetele, ne intalnim undeva si ne facem de cap ramane in studiu sau ma rog gasim noi un motiv de party ca avem esperienta

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iona te astept cu interes

iar se facvu liniste p'aci?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

iaca spargem linistea




www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

finico iti faci incalzirea pt film....offffff de ce oi fi ales eu sa merg tocmai luni? ce o fi fost in capu meu

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

ai rabdare si tu mey nashico, ori luni ori azi nu e tot una da daca nu-l vedeai deloc??
hai ia un calmant ca sa suporti mai usor



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

ohohoooo asta-i 100% energizant, nu calmant

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput