Goldie Pants - 19

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey nashico da ce negociatoare dura te facusi vreau si io sa stiu daca ti se trage da la black panther sau da la MLover???

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Da, mi-a facut ceva...am avut niste ganduri, dar au amutit. Poate se trezesc pe maine

Va urez o seara plina de lucruri neprevazute frumoase. Sa nu va betonati tunelurile, sa nu va spargeti geamurile, sa nu mai lustruiti ca ati obosit si e weekend....cine merge la film sa vina inapoi asa nu asa .

(iona..metalul e cu mine. lasa cei 2299 de vecini liberi pe campii si ocupa-te de black & white, daca vrei desigur. Daca nu...cine stie ce fac pana ma intorc si ramanem amandoua solo )




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey purple io nu-sh sigur ce ti-a facut da vaz ca ti-a dat chef de scris
te asteptam sa te trezesti sau sa nu te trezesti depinde ....

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

io ma duc azi la film da n-am ce sa ma mai indragostesc mai mult de atat ca-s deja pana peste urechi

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

MJ tare sunt curioasa cu ce impresii te intorci....daca ai timp posteaza ceva in seara asta.

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey ankutza io timp as avea, da nu-sh daca mai sunteti voi p'aci ca beletele e de la 22.45 si voi am vazut ca va retrageti devreme oricum stam la 2 min de mall vitan asa ca ajungem repede la peceu.
incerc sa scriu ceva cand ajung acasa da na tre sa sa sedimenteze informatia mai intai

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Aaaaa nu stai departe de mine....LOL
Mei maine e sambata, poate ma culs si io mai tarziu.....asa ca tu posteaza..
mei io m-am indragostit de el in imaginile in care repeta intro-ul pentru TWYMMF.Duamne cum arata cu parul nestrans,usor pe oki, fara ochelari.Sa imi spui daca iti place acolo.Stiu ca CT e la loc de cinste da` na` acu o parere poti sa-ti dai.

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey mi se pare normal sa-ti placa la TWYMMF ca na doar e dedicatie pentru tine

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi face neuronu revolutie...si cand e asa n-am ce-i face, tre sa il las. l-a stranit BaV, apoi a venitblack panthero si MLover...ce sa mai zic...toate la un loc pa capu meu, cat sa rezist si eu

mj sa ai vizionare super si sa stii ca te astept aci te intorci. cum zicea purple...sa nu vii cu fatza aia albastra ce scoate picaturi de apa, ci asa

lisa unde esti?

purple nu iti urez o seara faina ca daca e BaV cu tine, o sa fie o seara de vis, dincolo de orice iti poti imagina

anka tu pa unde umbli?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey nashico io m-am dresat sa vaz doar parte a plina a paharului asa ca fata aia albastra ..... o port extrem de rar indiferent ce vad sau aud acolo nu conteaza si nu schimba nimik cel putin in ceea ce ma priveste.....fuck the rest Michael is the best

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput