Goldie Pants - 19

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

purple nu se poate io nu curier fata am trimes(sper totusi ca l-ai retinut pe curier ca am ceva treburi in asta seara)

Citat:
citat din mesajul lui lisa-marie
...asa ca...de asta va ureaza ea zi cu soare......ca mi-a facut un luciu la centura....mama-mama...la soare te poti uita, dar la centura lu BAD ba......

si altadata cu placere..e valabil si pt. mj

oana poti da blindezi toata casa ca tot am intrare...casele sunt legate printr-un tunel subtereance da direct in....

anka ce bine ca ai adormit aseara si n-ai auzit tipetele lui mj ca mie una mi-au spart timpanele

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

purple ai spus-o tare frumos cu poza aia....

mey iona ce tipete ai auzit tu aseara? ia zii iute cine ti-a atentat la timpan? eu cred ca ai prins vreo zuza la vecinii tai si ai inchis-o pa undeva...si ea se auzea...ca eu n-am auzit nimic, si sunt vecina colea cu finica

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

purple[





www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Nu pot sa vad filmuletul, iona. Dar .

In rest...ce sa mai spun..I'm speechless.




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey fetili cu atata supraveghere pa noi io cre ca nu va mai arde da party
pentru voaiori

I need my privacy, I need my privacy
So paparazzi, get away from me





www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

wow...ce de vizualizari, abia acum am vazut diferenta, si la celelalte capitole, intre raspunsuri si vizualizari

iona, vecinii tai intra p'aci si privesc? poi sa intre mama pa usa, ca noi ii asteptam, da si pa geam pot..i-am invitat sa se arate, sau is prea timizi? ma da cum ii strunesti tu pa toti de is asa ascultatori? ai grija cu tunelu ce duce la mine sub casa, ca il cimentez, daca ma enervez binishor

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

nashico mey da ai grij sa fim toti inauntru cand izolezi intrarili/iesirili, caili da acces, ca apoi ne-om dascurca noi impreuna sa fim

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Mai Miss Dirty Diana, nu ai sughitat azi? Eu eram...ce mi-ai facut m-am prostit mai rau.

Ai vazut ce frumos il tratez pe BaV? Numai in puf si cristale. Dragutul de el, era obosit. Acum se simte mult mai bine.




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

purple io stiam sa esti o gazda buna da cum l-ai primit pa BaV ce sa mai ....intrece orice asteptare daca stiam ca e vorba de pufuri si cristale....veneam si io cu el
io nu ti-am facut nimik nu stiu BaVu daca ti-o fi facut ceva si daca cevau' ala e de bine, tocmai ce ma pregateam sa-ti admin istrez o doza de oxigen


cand iti revii, daca iti mai reviite asteptam cu detalii

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

cimentez numa intrarea aia ce o stie iona, sa ii tai eu portia de lustruit geamuri pa la mine....
iona ma poci razgandi numa daca propui ceva la schimb.....ca nah, tu ai acces la mine acasa, da eu la tine? poi sa facem sa fie fairplay...

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput