THIS IS IT - movie - 2

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

http://twitter.com/ToyJackson/status/5555303032 ce spune La Toya in legatura cu 2012

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

dear_mike, filmul a aparut pe internet la aproape 24 ore dupa lansarea oficiala Gasesti o varianta buna aici:
http://www.mininova.org/com/3102979

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculina spune:

Dear mike, mersi, am stat azi-noapte si am studiat cam tot ce exista pe net pe subiectul asta...mi-a ajuns...
Filmul nu-l dau jos, vrem sa ne ducem la cinema sa il vedem, am vazut insa trailerul pe net.
Despre Michael ce mai vorbim?

"In Our Darkest Hour
In my Deepest Despair
Will you still care?
Will you be there?
I'll never let you part
For you're always in my heart!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Si mie mi-e dor de Mike si cred din ce in ce mai mult ca el traieste undeva si spera ca lumea va fi mai buna si Pamantul ne va "suporta" pe toti asa cum suntem!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anculina

Ma tot gandesc demult la asta, dar acum cred ca m-am hotarat:
Vreau sa imi iau de aici

http://michaeljackson.shop.bravadousa.com/Dept.aspx?cp=21637_21719

Invincible - CD
Tricou
si
Catarama de curea

Ce ziceti?
Se mai baga cineva cu ceva?

"In Our Darkest Hour
In my Deepest Despair
Will you still care?
Will you be there?
I'll never let you part
For you're always in my heart!"



Nu stiu pe care tricou ai pus tu ochii dar eu mi l-am luat pe ala cu conturul lui pe varfuri, trasat asa cu un rozaliu pe negru...si e foarte proasta calitatea. Am cautat pe net si am vazut ca si altii s-au plans de acelasi lucru. La prima purtare la mine s-a desfacut pe cusatura la subbrat. Le-au facut pe graba sau cu bani putini ca sa le poata vinde mai ieftine...desi nu-s chiar ieftine la 30 dolari..pt ca orice poarta chipul sau numele lui MJ inca vinde si vinde bine.

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dear_mike spune:

RALL ,multumesc pt indrumari,am dat jos filmul.

ANCULINA ,am fost la cinema si am vazut filmul,dar vreau sa-l am si in calculator,nu numai in memorie.

apropo de tricouri,eu nu ma chinui sa cumpar facute gata,mi-l pot face eu cu ce imagine vreau eu,adica o sa cumpar unul simplu si il duc in oras si imi imprim orice poza vreau cu Mike,am intrebat si ma costa 20 lei,imprimat in fata si in spate cat o foaie A4. va pup noapte buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui dear_mike

RALL ,multumesc pt indrumari,am dat jos filmul.

ANCULINA ,am fost la cinema si am vazut filmul,dar vreau sa-l am si in calculator,nu numai in memorie.

apropo de tricouri,eu nu ma chinui sa cumpar facute gata,mi-l pot face eu cu ce imagine vreau eu,adica o sa cumpar unul simplu si il duc in oras si imi imprim orice poza vreau cu Mike,am intrebat si ma costa 20 lei,imprimat in fata si in spate cat o foaie A4. va pup noapte buna

Partea proasta la tricourile astea imprimate este ca se strica destul de repede.Eu am unul facut cu imprimeu doar in spate si s-a facut cam uratel, in conditiile in care e spalat de mana
cel mai bine m-am gandit eu ar fi o silueta sau ceva gen dancing feet dar cauciucate ca sa tina mai mult.Dar nu cred ca avem sanse la asa ceva.Nu vreau sa te dezamagesc, iti spun ca am si ma enerveaza la culme ca se strica imaginea imprimata


www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

anka, eu asa mi-am facut niste tricouri asta vara, cu silueta din Smooth Criminal (aproximativ la fel cu cea de pe afisul This is it). Am platit 45 lei pe 6 tricouri imprimate (cu tricourile mele). Materialul e cauciucat, le-am spalat de multe ori fara probleme.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui rall

anka, eu asa mi-am facut niste tricouri asta vara, cu silueta din Smooth Criminal (aproximativ la fel cu cea de pe afisul This is it). Am platit 45 lei pe 6 tricouri imprimate (cu tricourile mele). Materialul e cauciucat, le-am spalat de multe ori fara probleme.

Unde ai facut caucicate? Ca astia in mall doar imprima pe tricou imaginea care nu e f calitativa in timp

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

In 'mall'ul Galatiului (Modern). Insa sunt sigura ca sunt si la Buc, trebuie doar sa mergi cu o imagine intr-o singura culoare (adica o silueta).

Uite 2 dintre ale mele, cu gri reflectorizant:
http://i34.tinypic.com/kds8wp.jpg
http://i36.tinypic.com/5u223l.jpg

Mergi la inceput