*** Colectia aniversara de toamna-iarna 2005 (251)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

Ioana, tot din farmacie dar e posibil sa nu stiu cum se cheama corect, desi chiar ieri am luat o folie. ma uit diseara in reteta si iti spun
se gasesc in orice farmacie care are si produse homeopate.daca ii spui farmacistei e posibil sa stie ea cum se cheama.primele litere sigur sunt corecte

edit : hai ca am sunat la o farm dona si am aflat TONSILOTREN.PE EFARMA.RO au f multe medicamente homeopate

Ile , mami de Victor ( 22 dec 2005) si Andrei ( 25 iulie 2007)
www.flickr.com/photos/9510942@N05/show/with/4037258963/" target="_blank">POZE OSLO




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

Cred ca e vorba de Tonsilotren .

Ilenutza, un medic ti-a recomandat schema asta? Caci din indicatii vad ca Tonsilotren si Homeogene se cam suprapun, ambele sunt pentru dureri de gat, chit ca au compozitie total diferita.

Influcid am incercat si eu pe pielea mea si mi-a facut bine, am vazut rezultate mult mai bune decat cu Oscillo (care la mine e apa de ploaie). Cam toate virozele din perioada sarcinii cu Ana si de dupa aceea mi le-am scos cu Influcid.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

da, un medic homeopat
2 zile forte apoi mai putin


Ile , mami de Victor ( 22 dec 2005) si Andrei ( 25 iulie 2007)
www.flickr.com/photos/9510942@N05/show/with/4037258963/" target="_blank">POZE OSLO




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_77 spune:

Aveti idee daca s-a ieftinit laptele Dorna UHT? Sau e numai o intamplare de-am gasit ieri in Carrefour cu 29 ron cutia cel cu 3,8% grasime? EU trebuie sa-l trec pe STef pe lapte de vaca si mi se pare un super pret, in conditiile in care era peste 40 ron pana cum? Macar sa stiu ca dk e o promotie, sa merg sa-mi fac stoc



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

dorna e peste 5 lei peste tot. cumpara cu precautie la pretul de 2,9 , trebuie sa fie ceva dubios.


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

'neata la mai bine zis ceai pe vremea asta.

Scuze, ieri am mai citit forumul printre picaturi dar no way sa raspund, am fost f ocupata, iar azi se cam anunta la fel.

Noki jumatatea de tort pastrata la frigider pana aseara s-a tinut super bine, feliile s-au taiat super! Si a fost parca si mai bun la gust. Prima oara l-am taiat si mancat cald si cred ca de-aia s-au imprestiat feliile. Dar eram nerabdatori, avem o scuza.

Roxi pe 28 am sarbatorit-o doar intre noi 4, am facut ca tortulet tarta de fructe recomandata de Noki aici si i-am pus 4 lumanarele. Maine o s-o sarbatorim intr-un cadru mai largut, cu nasa si cativa copilasi prieteni.
La gradi am dus bomoboane de ciocolata ambalate si i-au cantat copiii La multi ani! Nici la noi nu mai e voie tort de anul trecut dar vad ca bomboane se accepta.

Noki tare faine pozele de la Slanic si nu numai!

Maria ce ati mai facut cu gradi?

Miha iti doresc concediu scurt al educatoarei!

Ripley hai mai, culoarea morcovului e chiar complicata, Nati nu cred ca o stie. Ca nu e nici rosu, nici portocaliu, e caramiziu.

Ina sanatate multa lui Robert & Rachel!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_77 spune:

expira in 2010, in luna februarie, cred ca asta e secretul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_77 spune:

La noi in Iasi e jale cu gripa porcina. Ce ma bucur ca sapt viitoare e vacanta, nu va inchiputi. Mai bine io cu par alb, decat cu copii bolnavi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

ioana, pe mine ma streseaza din bucuresti, daramite pe tine. nu doar gradinita, dar nu va bagati nici prin parcuri la joaca cu altii si nu lua copii la cumparaturi


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxisialexia spune:

neata!
si la noi la fel, in loc sa se faca bine parca este mai rau.
muci garla, tuse oribila all day and night.
le fac aerosoli cu ser si dexa, si inghit niste erdomed..
sper sa le treaca mai repde ca nu mai suport urlete din cazua de scos muci si facut aerosoli..imi vine sa plang de oboseala.
nu mai imi place nimic...

sanatate multa bolnaviorilor
si la naiba cu astia de mediatizeaza atat gripa porcina, e facatura.
acum spun ca trebuie sa importe ..., la naiba cu toata politica asta. cineva castiga ffff multi bani din asta.La nivelul asta de control s-a ajuns

ma scuzati de stare, ma duc sa despart leii

Mergi la inceput