*** Colectia aniversara de toamna-iarna 2005 (251)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Citat:
Madau cu ce ocazie sa pui vorba buna? Il inviti si pe la tine?

Lavi, esti mortala!

Miri, felicitari pentru David!!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Cresc si iar cresc ... !

“The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.” (Pablo Casals)

My Creative World

Ramas bun, EMMA! Nu te vom uita niciodata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxisialexia spune:

meemsy, La multi ani fericiti! Sa ai parte de o viata minunata inconjurata de cei dragi tie, sa fii sanatoasa si fericita. Ai niste prieteni adevarati distractie la mxima si nu uita de poze.

lavi la nati ii lasa sa duca ceva la gradi? ca la alexia nici vorba , ne-a spus ca sanepidul nu le permite nimic. nici fructe nici alteva, oricum a fost frumos la alexia ca i-au cantat la multi ani si toata ziuaa purtat coronita de printesa barbie
Printesa ta cum s-a simtit ieri, i-a placut ca a primit cadouri?

nokisor da niste pufuri cu tantum verde, sau ceai cald cu miere si lamaie sau reteta lui lavi, te pupic. produsul nu il arati( ma refer la felinar )

cata, eu am tot intrebat de tine probabil ca nu ai vazut, ce mai face bia?


miha80 spor la treaba.ce face maya?

la gardi la alexia sunt cazuri de varicela si scarlatina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

Natalia, Maya, meems, La multi ani!

Cristina & Elise-Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

LA MULTI ANI, MEEMS! Sa fii sanatoasa, fericita si iubita alaturi de cei dragi si tot ce-ti doresti sa se implineasca! Suuper cadou facut de prietene de ziua ta! Enjoy!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Cresc si iar cresc ... !

“The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.” (Pablo Casals)

My Creative World

Ramas bun, EMMA! Nu te vom uita niciodata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

Noki, eu iti rec homeogene9, influcil si tolsideron.pentru noi au facut minuni.Acu cateva zile iar muceau ai mei si dupa 2 pastile sunt ca noi!

Ile , mami de Victor ( 22 dec 2005) si Andrei ( 25 iulie 2007)
www.flickr.com/photos/9510942@N05/show/with/4037258963/" target="_blank">POZE OSLO




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Cum am putut, habauca de mine, sa uit de sarbatorita zilei?

Meemsuletz drag, sa ramai la fel de zambitoare, tonica, fericita si iubita cum esti acum, la 30 de ani, pentru tot restul vietii!Distractie maxima in excursie!

Dintre toate cele recomandate, cred ca voi alege tratamentul meu clasic de boala: butonul IGNORE.

Roxi, sunt cateva poze noi de sept-oct AICI.Inclusiv 2-3 de ieri de la bricolaj. Da cu sageata in stanga.

Lavi, am pus si cateva poze de la Salina, dar fara nominalizarea persoanjelor, astfel incat ramaneti incognito pentru straini.

Poze cu noi 1 si 2
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


There are no shortcuts to happiness!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Morgano spune:

Cu scuzele de rigoare pentru intarziere:

La multi ani Krisztian, sa cresti mare, sa fii sanatos si sa aduci fericire celor care te iubesc.

La multi ani zgamboi Natilici si ochisori albastri Maya, multa sanatate si fericire!

La multi ani Meems, o viata frumoasa alaturi de tati si Rianna dulce!

De la noi mai nimic nou, azi vine cumparatorul pentru masina MEA, asa ca sunt depresata.

Sunt necajita tare de gradinita Anei, am citit acum si ce scrieti restul referitor la subiect, am impresia ca mi se tampeste copilul cu nivelul scazut educational. La 4 ani invata ce culoare are morcovul, da-o in pastele masii de treaba. Caut resurse sa o duc inapoi la privata ca acolo la 3 ani faceau bricolaje cum aici nu vazui nici la grupa mare :((

Sanatate lui Nic, eu cred ca are doar o sensiblitate, posibil si regimul foarte corect de alimentatie sa aiba un mic revers cand o mai da pe chestii nepermise, dar nu vad nimic grav, sincer. Cred ca e ceva, o chichita care trebuie investigata, da' nu e problema.

Revin, pup tuturor.

Ripley, mami de Ana(10.11.2005) si Iris(10.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_80 spune:

La multi ani, Meems, multe bucurii si vacanta placuta, grozava idee au avut prietenii tai!

bbalinus, iti ramasesem datoare cu un raspuns, fimul meu preferat (din motive subiective, insa) e The Hours.

Cu gradinita, si pt mine e o problema, ca educatoarea Mayei (singura pe care o accepta) si-a luat concediu, si dimineata a facut fiica-mea cel mai urat circ ever. Si acum mai e suparata pe mine.

Ah, apropo de filme, stiu ca multor mamici de aici le plac musical-urile, am vazut unul foarte, foarte frumos, Hairspray se cheama :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ina869 spune:

La multi ani Meems, sa fii iubita si fericita alaturi de cei dragi!

Alinus, cu ce impresii (si poze ) vii din conced?

sanatate bolnaviorilor!

Noi eram pe calea cea buna cu sanatatea, acum amindoi mucesc si tusesc, Bobby are cosmaruri noaptea si sare ca ars din somn, au inceput iar noptile albe ( de abia ne linistiseram de vreo citeva zile, dormeam si noi ca oamenii)

pup colectia draga!




Life is not the way it's supposed to be... It's the way it is.
The way we cope with it, is what makes the difference.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_77 spune:

La Multi ani, Meems draga! Sa ai o zi de neuitat alaturi de cei dragi tie! Mii de

Ile, am cautat pe net despre "tolsideron" si nu am gasit nimic. De unde ai luat? "influcid"-ul este disponibil in farmacii.

Mai, Ripley, dar nu o fi singura gradi de stat din tot Clujul? altele nu sunt?

Mergi la inceput